2017 Maxicep Yılbaşı Çekilişi - PlayStation 4 ve büyük sürprizler

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Doğuş Pertez

Doğuş Pertez

Admin
    Konu Sahibi
2017 Maxicep Yılbaşı Çekilişi - PlayStation 4 ve büyük sürprizler
Duyuru (12.03.2017) : Maxicep Yılbaşı Özel Çekilişi katılımı sonlandırılmıştır. Çekiliş sonuçları 48 saat içerisinde yeni konudan videolu bir şekilde açıklanacaktır.

Duyuru (31.12.2016) Duyuru - 2017 Yılbaşı Özel Çekilişi Hakkında Bilgi (Katılım Süresi Uzatıldı)
Duyuru (31.01.2017)
Duyuru - Yılbaşı Çekilişi Katılımlar 400 Üyeyi Bulana Kadar Devam Ediyor

Güncel Katılan Üye Sayısı: 175

Merhaba Maxicep.com ailesi ve merhaba yeni ziyaretçilerimiz.

Yılbaşı için sürpriz hediyelerle karşınızda olacağız. Daha önce düzenlediğimiz ve çeşitli hediyeler verdiğimiz çekiliş yarışmamızlarını, yorumlarınız ve sonuçları doğrultusunda kuralları daha da ideal hale getirdik ve 2017 yılına girerken aramızdan şanslı 3 arkadaşa birbirinden değerli hediyeler dağıtacağız.

Hediye Çekilişimize katılmanız için özetle aşağıda paylaşılan MaxiCep.Com' un resmi Facebook ve Twitter hayran sayfalarını hali hazırda beğenmiş olmak gerekiyor. Devamında, bu ödüllü çekilişi daha çok arkadaşa duyurmak ve herkese kazanma şansı sağlamak için kendi facebook yada twitter hesaplarınızdan da duyurmanızı rica edeceğiz. Facebook veya Twitter sayfalarımızda en başa tutturulan bu çekiliş paylaşımını, Facebook üzerinde kendi duvarınızda paylaşmalı yada Twitter tarafında ise Retweet yapmalısınız. Bu işlem ardından ise konumuz altına katılım mesajı bırakmayı unutmayın.

Ekli resimleri görüntülemek için kayıt olmalısınız

Twitter adresimiz:
Facebook adresimiz:

Çekiliş Katılım ve Kazanma Kuralları
  • Çekilişe katılacak herkesin Facebook ile Twitter sayfamızı beğenme zorunluluğu vardır. Bu beğenileri yaptıktan sonra belirttiğimiz gibi Facebook'tan belirttiğimiz paylaşımı paylaşması ve Twitter'dan paylaşımımızı RT ( Retweet ) etmesi zorunludur.
  • Çekilişimizde katılım için herhangi bir üyelik tarihi zorunluluğu bulunmamaktadır.
  • Çekilişe katılacak üyelerin mesajlarına bakılacak ve geneli spam tarzında mesajlar olursa yarışmaya katılamayacaktır. (Örn: Tamam, katıldım, teşekkürler, teşekkür ederim, adfsdfdsf v.b.)
  • Aynı IP'den giren yada farklı IP'den olup aynı kişiye sahip olduğu tespit edilen hesaplar banlanacak ve bir daha hiçbir Maxicep.com yarışmasına katılamayacaktır.
  • Çekilişe katılanlar hediye kazansa bile sosyal profilleri incelediğinde çekiliş konusuna "katılıyorum, katıldım" yazdığı yani yarışmaya katıldığı tarihteki Retweet ve diğer Facebook paylaşımı yapılmadığı görülürse yada bu paylaşımı kaldırıldığı görülürse, belirtilen sosyal ağ hesaplarımıza üye değilse ödülü iptal olacak yedek tahlilisi bu ödülü kazanacaktır. Eğer yedek tahlilide de bu durum yaşanırsa, ödülü kazanacak olan 2. yedek tahlili olacaktır.
  • Çekilişin gerçekleşmesi için, 400 üye katılımı gerekmektedir.
Çekilişe nasıl katılabilirim?
  • İlk olarak yukarıda belirtilen MaxiCep facebook ve twitter hayran sayfalarını beğenmelisiniz.
  • Facebook sayfamızı beğendikten sonra buradaki paylaşımı kendi zaman tünelinizde yapın.
  • Twitter sayfamızı beğendikten sonra buradaki paylaşımı Retweet edin.
  • Eğer iki sosyal ağ sitemizi de takip ediyor ve paylaşımları Retweet ediyorsanız, katılım konumuz altına ''Katılıyorum. Facebook adresim: ....(profil linkiniz) yada Twitter adresim: ....(profil linkiniz)'' şeklinde bir katılım mesajını bırakmanız gerekiyor.
Çekilişte dağıtılacak olan ödüller nelerdir?

1. Talihliye PlayStation 4 (Sony Eurasia 2 yıl Garantili)
2. Talihliye General Mobile GM5 Akıllı Telefon ( Genpa KVK Başarı 2 Yıl Garantili )
3. Talihliye Xiaomi 10000 mAh Taşınabilir Şarj Cihazı

Çekilişi nasıl gerçekleştireceğiz?
- Çekiliş, 400 üyenin katılımı gerçekleştiği günün ertesi gün sonuçlandırılarak, site üzerinde duyuru bandında ve yarışma bölümündeki üst konuda duyurulacaktır.
- Çekilişe katılıyorum diyen üyeleri, tıpkı daha önceki çekilişimiz de olduğu gibi bir Excel dosyasında katılım sırasına göre alt alta kayıtlı tutacağız. Daha sonra ise çekilişi videoya kayıt altında bu konuda popüler yardımcı website olan Random.Org üzerinden gerçekleştirip hem asil, hem 2 yedek talihlileri belirleyeceğiz.

Çekiliş Kazananları Hediyelerine Nasıl ve Ne Zaman Kavuşacak?
Yarışmaya 400 üyenin katılımının tamamlanması ile birlikte, öncelikle kazanan asıl ve yedek talihliler belli olacak ve devamında asıl talihlilerin sosyal medyada sayfa beğenileri ile zamanında çekilişe katıldığı saat itibari ile profilinde çekiliş konumuzu facebook duvarında yada twitter zaman akışında retweet yöntemleriyle paylaşıp paylaşmadığı tespit edilecek. Kurallara uygun hareket etmiş ve kendisiyle iletişim kurulabilen arkadaşlara ödülleri kargo olarak iletilecek ve tüm işlemler çekilişin sohbet konusunda sizlerle paylaşılacak.

Not: Kazanan asıl talihliler şartları sağlamazsa veya kendilerine 1 hafta içerisinde ulaşılamazsa, 1. yedek ve ona da tekabül etmezse 2. yedek talihliye kadar ödüller yönlendirilecek.

* Hediyelerin görsellerle kargo gönderim detayları ve hediyelerine kavuşanların fotoğrafları ve yorumları tamamen şeffaf bir şekilde konuda paylaşılacaktır.

Son katılım: 400 Katılımcı Üyeye Ulaşana kadardır.

Arkadaşlar hepinize Maxicep.com yönetimi adına bol şanslar sunuyor ve çekilişte ise başarılar diliyorum.

Ekli dosyalar

Yönetici tarafından düzenlendi:
  • Beğen
Tepkiler: PUREEE, marcovesta, noysss7 ve 35 diğerleri

MzKARTAL

MzKARTAL

Üye
Katılıyorum.

Son düzenleme:
  • Beğen
Tepkiler: ramooo19, tornado1988 ve Buğra
Çağrı.KK

Çağrı.KK

Üye
Katıldım
Facebook :
Tweeter :

Son düzenleme:
  • Beğen
Tepkiler: Cihan akgog ve Buğra
freeze_king

freeze_king

Üye
Katılıyorum. Facebook adresim: ....
( )
Twitter adresim: ....
( )

• Beğen
mrzstyl

mrzstyl

Üye
Katılıyorum.
Facebook Adresim :
Twitter Adresim :

• Beğen
Tepkiler: Cihan akgog, Ecebulut ve Buğra
Doğuş Pertez

Doğuş Pertez

Admin
    Konu Sahibi
Katılıyorum.
Facebook adresim: ....( )
Twitter adresim: ....( )

Katıldım
Facebook :
Tweeter :

Katılıyorum. Facebook adresim: ....
( )
Twitter adresim: ....
( )

Katılıyorum.
Facebook Adresim :
Twitter Adresim :

Katılım talepleriniz alınmıştır, hepinize başarılar dilerim. Sosyal ağdaki paylaşımlarınızı kaldırmamanız gerektiğini unutmayın.

• Beğen
Tepkiler: Fkocalar, Cihan akgog ve Buğra
Kurtuluş40

Kurtuluş40

Emekli Yönetici
Katılıyorum .

• Beğen
Tepkiler: Erhan_51, Cihan akgog ve Buğra
ismail

ismail

Üye
Katılıyorum :ehe:blink:
Facebook:
Twitter:

• Beğen
kanat_58

kanat_58

Üye
katılıyorum
facebook hesabım
twetter giriş yapamıyorum dns falan hiçbir şekilde olmadı
kabul olurmu acaba
tamam zorda olsa giriş yapmayı başardım :D
twitter hesabım

Son düzenleme:
  • Beğen
Tepkiler: Cihan akgog ve tornado1988
rainman3545

rainman3545

Üye
Katılıyorum.
Facebook hesabım yok. Sadece twitter var kabul oluyorsa.

• Beğen
Tepkiler: Cihan akgog
Jan

Jan

Üye
Katılıyorum..
Facebook Hesabım :
Twitter Hesabım :

Şimdiden bol şanslar..

• Beğen
Tepkiler: Buğra
Ahmet_ALKAN

Ahmet_ALKAN

Üye
Katılıyorum.
Facebook Hesabım :
Twitter Hesabım :

• Beğen
Tepkiler: Buğra
humanhunter

humanhunter

Üye
Katılıyorum.
Facebook :
Twitter :

• Beğen
Tepkiler: Rock Ve Roll
bilal72

bilal72

Üye
Katılıyorum
Facebook
Twitter
Bilal A. Avcı (@bilallavciii) adlı kişiye göz at:

• Beğen
Tepkiler: NextWorld
Quintana

Quintana

Üye
Beni de say admin :bigstar:
Twitter :
Facebook :

• Beğen
Tepkiler: Süleyman

Hasan

Üye
Katılıyorum.
Facebook Adresim:
Twitter Adresim:

xxynsdark

xxynsdark

Üye
Katılıyorum
Facebook Hesabım
Twitter Hesabım

Herkese bol şans arkadaşlar

king662002

king662002

Üye
Katılıyorum.

Facebook==>
Twitter==>

Forumda neredeyse her saat başı aktifim.

Son düzenleme:
m542tf

m542tf

Üye
Katılıyorum

twitter
Facebook kullanmıyorum olur mu acaba

Ahmet KIROĞLU

Üye
katılıyorum
Facebook Hesabım :

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt