2017 LYS Sonuçları Açıklandı


Buğra

Buğra

Admin
2017 LYS Sonuçları Açıklandı.
ÖYSM bu yıl yapılan Lisans Yerleştirme Sınavı ( 2017 LYS ) sınav sonuçlarını resmen açıkladı.
2017 LYS Sonuçlarını Öğrenmek İçin Link => ÖSYM Sonuç Açıklama Sistemi

Sonuçlarınız nasıl geldi bakalım :)
 
MAERKEK

MAERKEK

Moderator
Bir sağlık meslek lisesi mezunu olarak MF-4 ten 237 puan ile 258 bin küsürüncü oldum . Bu ilk LYS ye girişim . Matematik dışında hiç çalışmadım . ( o da bir işe yaramadı )
 
  • Beğen
Tepkiler: Buğra


MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’in yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt