2016 ygs sınavından aldığınız puan

Sponsorlu Bağlantılar

sınavın nasıl geçti ?

• iyi geçti

Kullanılan: 2 40.0%
  • kötü geçti

Kullanılan: 0 0.0%
  • eh işte

Kullanılan: 3 60.0%

• Kullanılan toplam oy
    5
hançer

hançer

Üye
    Konu Sahibi
2016 ygs sınavından aldığınız puan
öncelikle ygs'ye girenlerin umdukları yerlerde olmasını Allahtan temenni ederim. şöyle bir sınav sorularını incelediğimizde geçen seneye oranla daha kolay olması (özellikle de türkçe sorularının),bunun dershanelerin kapanması ve barajın yükseltilmesi ile hükümetin yeni sistemde olumsuz bir bakışa sahip olmak istememesi diye yorumlayabiliriz.
velhasıl arkadaşlar sınavdan herkes kaç aldığını ve yorumlarını yazsın :)

DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
Açıkklandımı?

hançer

hançer

Üye
    Konu Sahibi
cevap anahtarı geldi net bazında söylemiştim.

DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
Peki :hmmm

BelaMonte

BelaMonte

Üye
307. ygs1
normal denemelerde de az çok bu seviyede yapıyordum ama sınav esnasında aşırı tuvaletim gelmeseydi daha fazla yapabilirdim. Bu sınav geçen seneden daha çor geldi bana. Sadece matematiği kolaydı. Geçen senenin paragraf soruları uzundu, zor değildi. Bu sene paragraf soruları uzun değil ancak çok ağır cümleler var ve zor.

hançer

hançer

Üye
    Konu Sahibi
307. ygs1
normal denemelerde de az çok bu seviyede yapıyordum ama sınav esnasında aşırı tuvaletim gelmeseydi daha fazla yapabilirdim. Bu sınav geçen seneden daha çor geldi bana. Sadece matematiği kolaydı. Geçen senenin paragraf soruları uzundu, zor değildi. Bu sene paragraf soruları uzun değil ancak çok ağır cümleler var ve zor.
geçen senenin paragraf cümleleri anlaşılıyordu lakin şıkları birbirine çok yakındı. geçen sene sanırsam türkçe 27.50 idi bu sınavda 36.25 yaptım bana daha kolay geldi. matematik zorluğu ise orta derecedeydi.

BelaMonte

BelaMonte

Üye
geçen senenin paragraf cümleleri anlaşılıyordu lakin şıkları birbirine çok yakındı. geçen sene sanırsam türkçe 27.50 idi bu sınavda 36.25 yaptım bana daha kolay geldi. matematik zorluğu ise orta derecedeydi.
Sen bir sene daha sınava çalıştığın için kolay gelmiştir. Ben 2 hafta arayla çözdüm geçen senekinde çok daha fazla net yaptım.

• Beğen
Tepkiler: hançer

Üst Alt