Haber 2014′te Akıllı Cep Telefonu Fiyatları Gerileyecek


AndroidTR20

AndroidTR20

Üye
    Konu Sahibi
Allı cep telefonu fiyatları, 2014′te artık daha ucuz olacak.

Akıllı cep telefonu pazarına olan ilginin 2014 yılında çığ gibi büyüyerek devam etmesi beklenilirken, sektör uzmanları bu yıl içerisinde akıllı cep telefonu almak isteyenlerin yüzünü güldürecek bir haber paylaştı.

Özellikle Çin ve Hindistan gibi giriş seviyesindeki ülkelerin oldukça ucuza telefon mal etmesi tüketicilerin bu isimlere yönelmesini sağlarken, büyük üreticilerde bu sebeple gittikçe telefonlarını ucuzlatacak. Aynı zamanda bileşen fiyatlarında da düşüşler yaşanırken, bu düşüş hem 4G’li hem de 3G’li modellerde görülecek.

Mobil cihaz için üretim gerçekleştiren ünlü donanım firmaları Qualcomm, Nvidia, Intel, Marvell Technology, Broadcom, EMP, MediaTek ve Spreadtrum Communications özellikle bu dönemde oldukça yoğun bir rekabete girecekken, böylelikle amiral gemisi olarak adlandırdığımız akıllılar daha alınabilir olacak.

Fiyatlar Düşmeli Şu Anda Örnek Veriyorum 5s 2500 TL Her Bir Üst Modelin Fiyatı Artıyor Bir Çare Bulunmassa 2015 Te 3000-3500 TL Telefon Görmeye Hazır Olun!
 
KD1907

KD1907

Üye
Dolar tavan yaptı nasıl ucuzluyor ya aksine daha da pahalı olacak??
 
TheLastWarrior

TheLastWarrior

Üye
gelde buna türkiyede yaşayıpta inan
 
anisti

anisti

Üye
yani türkiyede mi ucuzlayacakmış duyda inanma derler hükümet onada bir vergi uydurur
 
Kerim.

Kerim.

Üye
2000liralik telefonlar normal geliyor artik herkese.alistik vergilere
 
SkywaLKing

SkywaLKing

Üye
Avrupada ne kadar düşerse düşsün canım memleketimde bu durum her zaman tersi olacaktır.
 
MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt