2014 Cadillac CTS


Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
x-scarface

x-scarface

Üye
    Konu Sahibi

Bu sonbaharda üretime geçilecek.Cadillac, 2014 CTS modelini resmi olarak tanıttı.“Dünya’nın en iyisi” olma parolası ile tasarlanan yeni CTS’nin çekici tasarımı, Ciel konseptinden birçok ipucunu üzerinde barındırıyor. Kayda değer özellikler arasında daha geniş bir ön ızgara, daha şık bir ön cam ve gündüz yanan LED çizgileri ile kendine özgü ön farlar bulunuyor. Ayrıca model şık bir kaputa, ikizkenar yamuk şeklinde ki egzost çıkışlarına ve 17’den 19 inçe kadar değişebilen alüminyum jantlara ev sahipliği yapıyor.Kabin içerisinde ise ATS’nin ayak izlerine rastlıyoruz! Yüksek kalite malzeme ve tanıdık bir tasarım ile gözümüze giren aracın iç kısmı; 11 hoparlörlü Bose ses sistemi, CUA bilgi-eğlence sistemi ve otantik ağaç, karbon fiber veya alüminyum aksanları ile etkileyici olmaya devam ediyor. Araç ayrıca ısıtmalı / soğutmalı ön koltuklar, uyarı ekranı ve 12.3 inç boyutunda ki dijital donatılar menüsü ile iyileştirilebiliyor.Teknoloji kısmına gelecek olursak CTS, Otomatik Park Asistanı donanımını sunan ilk Cadillac olma şerefine erişiyor. Bu sistem sayesinde yeni CTS kendini paralel olarak park edebilecek. Araç ayrıca Ön ve Arka Otomatik Frenleme sistemini (düşük hızlarda kazayı önlemek için aracın kendi kendine fren yapmasını sağlıyor), Güvenlik Alarm Koltuğu’nu ve otomatik emniyet kemeri sıkılaştırma özelliğini barındırıyor. Diğer opsiyonlar arasında Tam Hız Menzilli Adaptif Cruise Control, Panik Fren Asistanı, Ön Çarpışma Alarmı, Otomatik Kaza Hazırlığı ve Arka Çapraz Trafik Uyarısı (örneğin bir park yerini terk ederken arkanızdan geçmekte olan ve görmediğiniz bir aracı algılayıp kabin içerisinde çeşitli uyarıcılar ile sürücüyü ikaz ediyor) gibi birçok sistem bulunuyor.Kaput altında ise üç farklı motor tercihi sunuluyor:• Turbolu 2.0 litrelik dört silindirli motor (272 beygir ve 400 Nm tork gücünde)
• Doğal soluklu 3.6 litrelik V6 (321 beygir ve 373 Nm tork gücünde)
• Turbolu 3.6 litrelik V6 (420 beygir ve 583 Nm tork gücünde)
Hangi motorun tercih edildiğine bağlı olarak araç altı veya sekiz vitesli otomatik aktarım sistemi ile donatılıyor. Arkadan itişli sürüş sistemi standart olarak uygulansa da dört çeker sürüş sistemi de opsiyonel olarak tercih edilebiliyor.Daha sportif bir sürüş deneyimi arayan sürücüler ise yeni Vsport çeşidinin tadına bakmak isteyeceklerdir. Çift turbolu V6 motora sahip olan bu aracın elden geçirilmiş dönüş ve manevra sistemi, Brembo frenleri ve Pirelli performans lastikleri ile giydirilmiş 18 inç boyutunda ki alüminyum jantları, aracı sıradan ve standart modellerden ayırt edici özellikler olarak karşımıza çıkıyor. Vsport’u diğerlerinden farklı kılan diğer özellikler arasında ise yenilenmiş bir ön mazgal, uzun ömürlü soğutma sistemi, sürücünün seçebileceği sürüş modu ve elektronik sınırlı kaymalı diferansiyel bulunuyor.2014 model Cadillac CTS bu sonbaharda üretime geçecek. Fiyatlandırma listesinin ise aracın satışlarına yakın bir tarihte açıklanması bekleniyor.
 
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt