402 Beygirlik Minibüs Hyundai İmax N


MAERKEK

MAERKEK

Moderator
Hyundai markası son yıllarda çıkarmış olduğu N perfonmans serisi araçlarla duyurmaya devam ediyor. Hyundai geçtiğimiz günlerde N serisi perfonmans araçlarına bir yenisini daha ekledi .
Sıradan 12 koltuklu H1 minibüsü N serisiyle buluşturan Hyundai daha önce yapılmamış bir çılgınlığı yapmış bu durumda.


indir (1).png

Hyundaı İmax N ' de 3500cc hacminde bi-turbolu V6 motor kullanmış . Bu motor 402 beygir 555 Nm/tork üretebilmekte . Ayrıca aerodinamik parçalar,süspansiyon sisteminde geliştirmelerle bu yazıyı yazarken bile içimde acayip hisler oluşturmayı başarıyor .
Hyundaı İmax N için bir video yayınladı . Bu videoda 8 kişi içindeyken ağırlık oranın 50-50 olduğu durumda bu aracın drift yeteneğine hayran kaldım.
Rakipleri Caravelle, Transit Custom düşünsün.

 

Ekli dosyalar

  • Sevdim
  • Cool
Tepkiler: Murat Alper ve sinan yüksel
Konuyu Başlatan Benzer Konular Forum Yanıtlar Tarih
Doğuş Pertez 200 beygirlik 159 Türkiye'de Motorlu Taşıt Haberleri 1
Benzer KonularMaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’in yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt