2013 Volkswagen Beetle Convertible Duyuruldu

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Kingmortall

Kingmortall

Üye
    Konu Sahibi

İlk olarak 1949’da piyasaya sürülen Beetle Convertible’ın (tip 15) ve 2002’de çıkan New Beetle Convertible’ın ardından kıvrımlı hatlı Volkswagen modelinin üçüncü nesli duyuruldu.
Dört kişilik kumaş tavanlı otomobil pratiklik ve üstü açık sürüş keyfini birarada sunacak. 1949 ile 1980 arasında 330.000 adet üretilen, kolayca tanınan silueti ile Beetle’ın her nesli bir kült otomobil oldu.
Volkswagen Beetle Convertible’ın en yeni versiyonunu yaratırken eski günlerin tasarımını yeniden yorumlamış ve aracın siluetine daha sportif ve dinamik bir görünüm kazandırmış.
Daha düz bir tavan hattıyla daha dik ön camın kombinasyonu sayesinde araç efsanevi orijinal Beetle Cabriolet’inkini andıran bir siluete kavuşmuş.
Volkswagen bir devrilme olması halinde güvenliği arttırmak için aktif bir takla koruma sistemi geliştirmiş. Sistem aracın içine, arka koltuğun arkasına gizli bir şekilde monte edilmiş iki genişleyebilen modülden oluşuyor. Eğer araç devrilirse iki devrilme modülü hava yastığı tetikleme birimi vasıtasıyla etkinleştiriliyor.
Yeni Beetle Convertible’ın güç kaynakları ise şöyle; giriş seviyesi 1,2 litrelik motor son derece verimli ve 105 bg üretiyor. Diğer benzinli motorlar sırasıyla 160 bg ve 200 bg üreten 1,4 litrelik ve 2,0 litrelik TSI versiyonlardan oluşuyor.
Volkswagen dizel olarak test edilip onaylanmış 105bg güç üreten, 1,6 litrelik TDI ve 140 bg güç üreten 2,0 litrelik TDI motorları da sunuyor. Volkswagen Beetle’ın üstü açılır versiyonu ilk kez Los Angeles Otomobil Fuarı’nda tanıtılacak.
 
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt