2013 Toyota Verso MPV

 • 15 Ekim 2012
 • 647 Okunma
 • 0 Cevap

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
 1. < Resmi açmak için tıklayın >


  Kapsamlı bir değişimden geçerek yeni Auris ve Auris Touring Sports’dan izlenimlere sahip olan Yenilenen Verso, Toyota’nın “Keen Look – Keskin bakış” ve “Under Priority – Öncelikli” yeni tasarım anlayışını mükemmel bir şekilde yansıtıyor.
  Toyota Türkiye Adapazarı Fabrika’sında üretilecek olan Yenilenen Verso, geliştirilmiş geniş iç hacmi ile aile otomobili kimliğini vurguluyor. C segmentindeki Toyota ürün atağının bir parçası olarak Paris Motor Show’da ilk defa sahneye çılan yenilenen Verso’da çok yönlülük, genişlik ve pratik kullanım detayları düşünülerek 300’den fazla parça değiştirildi.
  C-MPV sınıfının önemli temsilcilerinden Yenilenen Verso, geniş iç hacmi ile sınıfının en iyisi olarak öne çıkarken, 7 koltuklu Easy Flat sistemi 32 farklı oturma seçeneği sunuyor. Bagaj kapasitesi 3’ncü sıra koltukların yatırılmasıyla 440 litreye çıkabilen Yenilenen Verso, gerçek çok amaçlı otomobil olarak dikkat çekiyor. Yeni Auris’te sunulan “Skyview” tavan da Yenilenen Verso’nun çekici tasarım detaylarından biri.
  Türkiye’de Üretilecek C-Sedan İsmi Açıklandı: Corolla
  Toyota, Adapazarı Fabrikası’nda üretilecek olan C segmentindeki sedan modelin ismini Paris Motor Show’da “Corolla” olarak açıkladı. Corolla’nın 11’nci jenerasyonu 150 milyon Euro yatırımla 2013 yılının ikinci yarısından itibaren Adapazarı’nda üretilecek. Toyota Corolla, 1994-2006 yılları arasında da Adapazarı fabrikasında üretilmişti.
   


  Yazan: Kingmortall
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
16/12/2018 - 21:44