2013-2014 Kış Sezonu

Sponsorlu Bağlantılar

Kaishakunin

Kaishakunin

Üye
    Konu Sahibi
2013-2014 Kış Sezonu
Konu biraz erken açıldı sanırım :D ama olsun.Sizce bu yıl kış nasıl olacak?İlk veriler hangi yonde?Adam gibi kar yağacak mı?Görüşlerinizi bekliyorum :D

ogzhnoTr

ogzhnoTr

Üye
Adam gibi kar yağmayacak çok soğuk olmayacak ama ayıptır söylemesi bir taraflarımız yine de donacak :D

Kaishakunin

Kaishakunin

Üye
    Konu Sahibi
Abi geçtiğimiz kış neydi öyle :D Aha yağdı aha yağacak diye geçirdik kışı 2-3 kere kar yağdı yeri bile bayazlatamadi doğru düzgün :D

IchigoKurosaki

IchigoKurosaki

Üye
Istanbula yagacagini sanmiyorum. Yaginca 2 gun durmuyo zaten :D

Mert

Mert

Üye
Ankara'da kar yağsa ne olur yağmasa ne olur? O Ankara soğuğu yok mu o soğuk. Sabahın köründe sıcacık yatağını bırakıp otobüs beklemek of of of. Hele ilk otobüsü kılpayı kaçırmak... İkinci otobüsü beklerken artık hareketleriniz yavaş yavaş kısıtlanır, penguenden hallice olursunuz(tamamen gerçek tecrübeyle sabit). Öyle bi donarsınız ki otobüslerin içindeki melih gökçek'in kalpleri ısıtan gülümsemesi bile fayda etmez.
Ankara yalvarıyorum sana. Sürekli otobüs, metro kullanacağım bu yılda biraz merhametli ol.

Kaishakunin

Kaishakunin

Üye
    Konu Sahibi
Ankara'da kar yağsa ne olur yağmasa ne olur? O Ankara soğuğu yok mu o soğuk. Sabahın köründe sıcacık yatağını bırakıp otobüs beklemek of of of. Hele ilk otobüsü kılpayı kaçırmak... İkinci otobüsü beklerken artık hareketleriniz yavaş yavaş kısıtlanır, penguenden hallice olursunuz(tamamen gerçek tecrübeyle sabit). Öyle bi donarsınız ki otobüslerin içindeki melih gökçek'in kalpleri ısıtan gülümsemesi bile fayda etmez.
Ankara yalvarıyorum sana. Sürekli otobüs, metro kullanacağım bu yılda biraz merhametli ol.

Aynen.Okula giderken ilk ulusa ordan keciorene 67 dk sürüyor ortalama :D ama kar olsun da -30 olsun :D

- - - Eklendi - - -

Istanbula yagacagini sanmiyorum. Yaginca 2 gun durmuyo zaten :D

olsun :D

IchigoKurosaki

IchigoKurosaki

Üye
hikmet366

hikmet366

Üye
samsun a hiç kar yağmadı bile ama çok soğuk tu rüzgar piçak gibi eser dı

_YldZEneS_

_YldZEneS_

Üye
5 yıl önce çok kar yağardı yavaş yavaş azaldı simdi yüzünü gören cennetlik

Kaishakunin

Kaishakunin

Üye
    Konu Sahibi
Ege veya akdenizden istanbula gocenler gibi sonradan kar gormus birisin heralde :D

Hayır Ankara'da doğdum büyüdüm ;) Ama kaç yıldır "KAR" göremedik doğru düzgün :D

- - - Eklendi - - -

5 yıl önce çok kar yağardı yavaş yavaş azaldı simdi yüzünü gören cennetlik

Evet katılıyorum ve eskiden kar kureme araçları bu kadar sık ve yoğun değildi kar daha çok kaliyordu yerde off gerçekten çok özledik ..

sezaruyanik

sezaruyanik

Üye
Ben sogugu hic sevmiyorum :( (Kar yagmasi disinda)

Kaishakunin

Kaishakunin

Üye
    Konu Sahibi
ben de sıcağı çok sevmem

haydaravısyon

haydaravısyon

Üye
bu kış daha az selülit göreceğiz

mesutcinik

mesutcinik

Üye