2012 Yılı Aylık Mesaj Kasma Oranları

Sponsorlu Bağlantılar

StunnerDead

StunnerDead

Üye
Temmuz ayı 8. sıyım :) temmuz ayında ki tayfa neydi be :) he gece sabah 5 e kadar muhabbet + haxball turnuvaları özledım o günleri lanet olası öss yüzünden :(

- - - Eklendi - - -

temmuz ağustos da varım :ehe :thumbup: o değilde benim sadece gececiler konusunda 4500 küsür mesajım var yanılmıyorsam :D ve temmuzda ki ilk 8 üyenin hepsi de gececi tayfa :ehe ağustosta ilk 15tekilerin çoğu da gececilerden :p

Özledim o günleri le ömer bu yaz aktif olun gene sabahlara kadar haxball atalım muhabbet edelim :)

Emma-Watson

Emma-Watson

Üye
O kadar mesajı nereye atıyorsunuz :gul:

doctorrr

doctorrr

Üye
Temmuz, Ağustos'ta Fatih yardırmış :D Nerdesin olm la :( @MasteLaa

codblackops2

codblackops2

Üye
Temmuz ayı 8. sıyım :) temmuz ayında ki tayfa neydi be :) he gece sabah 5 e kadar muhabbet + haxball turnuvaları özledım o günleri lanet olası öss yüzünden :(

- - - Eklendi - - -

Özledim o günleri le ömer bu yaz aktif olun gene sabahlara kadar haxball atalım muhabbet edelim :)

ben hep buradayım :)

doctorrr

doctorrr

Üye

Sınava çalışıyo Fatih, bizim gibi değil :ehe
Ben at gibi çalışıyorum :lac: O bıraktı la buraları, artık sarmıyodur zahar. :islik Bizimki de ne bitmez goygoydu sabahlardık la pc başında. Kan çanağına dönerdi gözler yarasa olurduk resmen.

Oğuzhan

Oğuzhan

Üye

Ben at gibi çalışıyorum :lac: O bıraktı la buraları, artık sarmıyodur zahar. :islik Bizimki de ne bitmez goygoydu sabahlardık la pc başında. Kan çanağına dönerdi gözler yarasa olurduk resmen.

Seni de sarmiyor artik buralar

Kayahan14

Kayahan14

Üye
Haxball ne

Amaru Shady

Amaru Shady

Üye

Sen de çalışıyon Süleyman da çalışıyo. Bi ben çalışmıyom zaten :ehe
Oğuzhan haklı bizi de sarmıyo artık buralar. Oğuz senle konuşalım bi ara bulmuşken söylemek istedim :D

• Beğen
Tepkiler: Oğuzhan
Legendary.

Legendary.

Üye
Ben yokum :zzz:

CABBAR

CABBAR

Üye

ya bende özel istek yapcağım :D çok merak ediyorum ilk konumu ve ilk mesajımı :ehe bulabilir misin bana :ehe

Kendin gayet kolay bulabilirsin oğuz. Profiline gir mesajlarım diye bi yer var en son sayfaya git bulursun

Oğuzhan

Oğuzhan

Üye
Kendin gayet kolay bulabilirsin oğuz. Profiline gir mesajlarım diye bi yer var en son sayfaya git bulursun

En son sayfada yok abi ben yeni konu actikca ve yeni mesaj yazdikca son sayfadakiler yavas yavas kayboluyor

CABBAR

CABBAR

Üye

En son sayfada yok abi ben yeni konu actikca ve yeni mesaj yazdikca son sayfadakiler yavas yavas kayboluyor

:hmmm o zaman yeni konu açma ve yeni mesaj atma kaybolmasınlar yazıktır silinmesin hatıralar

- - - Eklendi - - -

Mayısta Doğuş kesin 1038 tane konu açmıştır :kop2:

Oğuzhan

Oğuzhan

Üye
Türe

Türe

Üye
Gececileri ozledim :(

Üst Alt