[2012] Tüm Symbian Cihazlari 3 Dakika da Hacklemek (Güncellendi)

Joker.

Üye
evet bundan önce 2_1 ay önce vermemişti

bizon54

Üye
c5 03 ü hackliyim dedim RomPatcherPlus_3.1.sisx i yüklerken sertifika hatasi verdi. acaba RomPatcherPlus_3.1.sisx in signed i yokmu ne yapabilim yardım lütfen

Konu Sahibi
c5 03 ü hackliyim dedim RomPatcherPlus_3.1.sisx i yüklerken sertifika hatasi verdi. acaba RomPatcherPlus_3.1.sisx in signed i yokmu ne yapabilim yardım lütfen

signedi yok dostum bı yerde yanlışlık yapmış olabilirmisin acaba ? bi gözden gecir yaptıklarını

Konu Sahibi

imei verde imeini alsın herkes ayrıca garanti dışı dediler arkadasımın 5230 unu hackleyip gönderdik hiç bişi olmadı tabi her garanti firması öyle yaparmı bilinmez

qren.

Üye
anıl baran bana yardımcı olabilrmisin ?

Konu Sahibi
geldim özelden

Tepkiler: qren.

qren.

Üye
Anılbaran abi hala yapamadım restore failed : file already exists
Diyor

Teşekkürler

Konu Sahibi
yarın halletcez dostum

m...z...

Üye
teşekkürler yeni tel aldım anlattigin şekilde yaptım oldu eline yüreğine sağlık telefonum c7-00

umera2

Üye
5800 v60 Hack Basarılı Tesekkürler

arkadaşlar bana yardımcı olur musunuz hack için... Ilgilenen arkadaşlara şimdiden teşekkür ediyorum ve mesajlarınızı bekliyorum

konuyu açtın neden ilgilenmiyorsun arkadaşım

----------Eklendi @ 18:05:09 ---------- Yazıldı @ 18:04:20 ----------

nasıl yapıldığını yazmamissin pm atın yazmışsin sadece paylaşacakmisin nasıl yapıldığını

Konu Sahibi

Öylemiiii ben mi açıp gittim . O konuyu actıgımdan beri . Haftada en az 2-3 kişiden pm geliyor. Hepsınede yqrdım ediyom. Konuyu açıp gitmem ben.Bunu unutmqyın. En son gitceklerden biriyi m şuan 6 tane mesaj vqr hack ile ilgili. Hasta oldugum için cevqplqmadım. Gece cevap vercem dqha onlqr sırada bekliyor. Konunu içinde. Ayrı konu linki vqr orda hangi adımları uygulayqcqgın yazıyor hemde türkçe . Konuyu sensation abi açtı.Ben de sizi orayq yönlendiriyom olay bu. Sen bi ugraş yapamassan yardım iste.yardım edeyim.

----------Eklendi @ 18:43:01 ---------- Yazıldı @ 18:42:23 ----------

banada verin şu hackı

Sende ugraş yapamasssan yardım ederim sana