2012 Renkli Buzdolabı Modelleri - 2012 İtalyan Buzdolabı Modelleri

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
fly cat

fly cat

Üye
    Konu Sahibi
2012 Renkli Buzdolabı Modelleri - 2012 İtalyan Buzdolabı Modelleri
2012 yılında klasik beyaz buzdolapları yerine daha renkli ve daha şık duran buzdolapları moda. Renk ve boyutları ile oldukça şık duran buzdolapları yeni evleneceklerin oldukça dikkatini çekti. Gençlerin büyük ilgi gösterdiği renkli buzdolapları;

Ekli resimleri görüntülemek için kayıt olmalısınız
Ekli resimleri görüntülemek için kayıt olmalısınız

Ekli dosyalar

• Beğen
Tepkiler: minoo

william75

william75

Üye
siyah olan gerçekten güzel... keşke özelliklerinide bilsek...

technoshark

technoshark

Üye
Bunları inceliyebileceğimiz link adresimiz falan yok mu ?

william75

william75

Üye
ben biraz inceledimde.. çok değişikler...

william75

william75

Üye
tasarımı dışında yok evet.. ama renkleri yüzünden gerçekten ilgi çekiyorlar..

technoshark

technoshark

Üye
Aynen, çok tatlı renkleri var gerçekten :)

william75

william75

Üye
geçen bir mağazada gördüm.. üzerinde şu yazıyordu "biliyoruz buzdolabımız çok güzel ama satılık değil" :) soran çok olmuş demek ki bunu yazmışlar :)

technoshark

technoshark

Üye
geçen bir mağazada gördüm.. üzerinde şu yazıyordu "biliyoruz buzdolabımız çok güzel ama satılık değil" :) soran çok olmuş demek ki bunu yazmışlar :)

hımm, iyiymiş :) gerçi o kadarda göz alıcılığı yok renginden başka :)

technoshark

technoshark

Üye
evet haklısın ama şöyle tek yaşayan, böyle değişik şeylerden hoşlananlar için ideal..

Bu ürünle beraber son derecede güzel dizayn edilmiş evin olucak ki , bence birşeye benzesin.. :)

william75

william75

Üye
Bu ürünle beraber son derecede güzel dizayn edilmiş evin olucak ki , bence birşeye benzesin.. :)

güzel değilde böyle nasıl desem değişik, modern falan olmalı.. stüdyo tarzı bir ev mesela...

technoshark

technoshark

Üye
benım boyun uzun bunlara eğilmek zorunda kalırrım :P o sebepten almam ben bunlardan :D kısa boylulara ideal :D

william75

william75

Üye
benım boyun uzun bunlara eğilmek zorunda kalırrım :P o sebepten almam ben bunlardan :D kısa boylulara ideal :D

artık bir sürü marka renkli buzdolabı, çamaşır makinesi falan satmaya başladı.. bunlar kısa geliyorsa onlara bakarsın..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt