2012 etkisi

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

pelın_

ben hala korkuyorum:D

bu_rakrak

bu_rakrak

Üye
    Konu Sahibi
aslında pek korkulacak bişey yok foton kuşağı etkisiyle ölümsüz olcaz ve foton kuşağı bitene kadar yani 2000 yıl yaşıycaz ve ozon tabakası yenilencek kulağa hoş gelsede sıkıcı paylaştım ama bencede saçma :D

pelın_

:ağlarım:

bağdatlı

bağdatlı

Üye
"Dedik ki: "oradan tümünüz inin. Bundan sonra size benden bir hidayet geldiğinde, kim benim hidayetime uyarsa, onlara korku yoktur ve onlar mahzun olmayacaklardır." (Bakara suresi, 38)
"Bundan sonra size benden bir hidayet geldiğinde, kim benim hidayetime uyarsa..."

(Şeddesiz)
miladi 2012

Hiç korkmanıza tedirgin olmanıza gerek yok kardeşler, Allah'ın Hadi isminin tecellisi gönlünüzü ferah tutmaya yeter ve artar inşaAllah...

• Beğen
Tepkiler: Silinen Üye 2149105

Silinen Üye 2149105

Kapalı Hesap
oohoooo bu çok uzun yaa bunu okuyana kadar 2012 öoktan biter
sen kısaca açıklasan?

pelın_

ya orası dogru tabıkı ama ınsan korkuyo ıste

Silinen Üye 2149105

Kapalı Hesap
neden korkacaksın
bunların hepsi uydurma 2012 gelince hepimiz göreceğiz :naughty:

----------Eklendi @ 14:00:32 ---------- Yazıldı @ 13:59:53 ----------

amiiin

"Dedik ki: "oradan tümünüz inin. Bundan sonra size benden bir hidayet geldiğinde, kim benim hidayetime uyarsa, onlara korku yoktur ve onlar mahzun olmayacaklardır." (Bakara suresi, 38)
"Bundan sonra size benden bir hidayet geldiğinde, kim benim hidayetime uyarsa..."

(Şeddesiz)
miladi 2012

Hiç korkmanıza tedirgin olmanıza gerek yok kardeşler, Allah'ın Hadi isminin tecellisi gönlünüzü ferah tutmaya yeter ve artar inşaAllah...

pelın_

görcez azkaldı :D

.BlueTR

.BlueTR

Üye
eğer 2012 de kıyamet kopmassa iddayı çıkaranları idam edelim.mayalar zaten gebermiş onlara yapcak bişey yokta.

----------Eklendi @ 14:22:34 ---------- Yazıldı @ 14:20:44 ----------

ben korkmuyorum açıkçası mutlaka bir gün ölcez.

pelın_

:kop:olabılır ama gıdısat kotu

55_BeRKaN_55

55_BeRKaN_55

Üye
10. gezegen saçma olabilir ama foton kuşağının getireceği yenilikler gerçek

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt