2011 Gucci Erkek Gömlek Modelleri

• 20 Nisan 2011
  • 4138 Okunma
  • 25 Cevap

1. okul dışında hiç gömlek giymedim :D

ama güzelle benziyorlar hepsi değil ama bazıları çok resmi :D

2. Ben erkeğe gömlek yakıştırırım :naughty:

3. hiç sevmem gömleği 1 tane almıştım 1 kere giydim bidaha giymedim :ehe ben resmiyette bile spor giyiniyordum her bulduğum fırsatta okula sivil gidiyordum :D çok önemli yerlere hep spor giyinip gittim benim giysi dolabımda kumaş ile ilgili hiçbişey yok t-şört haricinde ben evlenme zamanı ne yapıcam onu düşünüyorum şuan :D

4. :allalla:

Bir cins erkeksinn o zaman :d:
    Erkek adamm gömlek giyerr :d:

5. erkek adam özenti olmaz

6. özenti ilee nee alaka :s

7. çünkü bana özendirmeye çalışıyorsunuz alttan bilinç altıma erkek bunu giyer diyorsunuz bilinç altımı etkilemeye çalışıyorsunuz ama yemezler :ehe

8. hiçtee bilee uyuzzz !

9. ama bir gucci mont almıştım şahane buluşmada onu giymiştim zaten süper ötesi kışın donma yapmaz ayakların hariç :ehe

10. Tasarım olarak Gucci yine klasını konuşturmuş ...
    Tam benlik renkler ve tasarımlar . Askerlikten sonra , alışveriş olayına ciddi şekilde el atacağım .:)
    Teşekkürler konu için .

Sidretül Münteha bunu beğendi.
  11. benide çağır bende t-şörtlere odaklanıcam tek başıma alışveriş yapmak bazen kötü oluyor :D

12. Çizgililer ve 2.hariç güzel gömlekler.Özellikle siyah,mavi ve beyaz iyiymiş:oke:

13. hehhh bakk Ali gömlek çokk sever :D ben erkegee yakıstıyorum yaa ...
    iş yerınde demı t-sört :s

hepsi favorımdır :D

14. evet ne var bunda resmi giyinme zorunluluğu var ama ben giymiyorum :) ben heryerde böyleyim benden her zaman memnunlar ne desem yaparlar ben rahatım hiçbir zaman baskıya gelemem

15. Ben bilmem aga keyfine bak :D

16. Slim Siyah Gömlek Güzelmiş :)

17. Sidretül Münteha bunu beğendi.
  18. Güzel evet..

Yüklüyor...
14/11/2018 - 21:32