2011 Ağustos Ayı Ayın Üyesi ''Dafny '' Tebrikler !

Sponsorlu Bağlantılar

Kingmortall

Kingmortall

Üye
Tebrikler feyza yakıştı kardeşim. Diğer arkadaşlarım hak etmediklerini düşünmesinler, sıcak sohbetiniz, şikayetleriniz, paylaşımlarınız ve forumda daim olmanız bile herkezi mutlu ediyor.

saol abi :)

' KalendeR '

' KalendeR '

Üye
    Konu Sahibi
Evet..Biraz geç oldu; ama güç olmadı inşallah,Dafny kardeşimizin rütbesi giydirildi.Hasan Admin'in kısa süreliğine bir internet erişimi oldu ve bu işlemi gerçekleştirdi.Şu anda kendisi biraz rahatsız ve bu kısa süreli aksaklıktan ötürü tüm yönetim adına özür dileriz.Geri kalan diğer sorunlarınız ve sorularınızla müsait olduğu zaman Hasan ilgilenecektir.Tekrar tekrar hayırlı uğurlu olsun.

• Beğen
Tepkiler: Dafny ve Mareşal
By_GaBLiN

By_GaBLiN

Üye
Tebrikler Feyza :)

• Beğen
Tepkiler: Dafny
ali601

ali601

Üye
Tebrik ederim :)

• Beğen

siverock

Üye
tebrikler feyza :) ben zaza kusura bakma asıl hesapta sorun varda cevap yazamadım sorunu ilettim şimdilik bunla idare et sonra ayrıntılı bir tebrik atarım sana :D

• Beğen
ChavRash

ChavRash

Emekli Yönetici
Tebrik ederim Feyza. Rütbe konusundaki gecikmeden dolayı çok özür dilerim güzel kardeşim.

Arkadaşlar forumda birçok üye bu rütbeyi hakediyor, bunu en az sizin kadar biz de iyi biliyoruz ki ayın üyesini seçmekte zorlanmamızın nedeni budur zaten. Ama, ayın üyesi bir tane oluyor işte; herkese emeklerinin hakkını vermeye çalışıyoruz bir şekilde, veremediklerimiz de oluyor elbet ama bunun için bize ahuzar etmeyin. Arkadaş ortamı bâki kalsın, rütbe değil.

• Beğen
Tepkiler: Reşwan, Dafny ve Şehriyar
Mert

Mert

Üye
Tebrikler Feyza.
Yakışmış haa:D

• Beğen
_K@YIP_

_K@YIP_

Üye
Tebrikler

• Beğen
Mehmet

Mehmet

Emekli Yönetici
tebrikler başarılarının devamını dilerim:alkis

• Beğen
Dafny

Dafny

Üye
tebrikler feyza :) ben zaza kusura bakma asıl hesapta sorun varda cevap yazamadım sorunu ilettim şimdilik bunla idare et sonra ayrıntılı bir tebrik atarım sana :D
Teşekkürler , tamam.:D
Tebrik ederim Feyza. Rütbe konusundaki gecikmeden dolayı çok özür dilerim güzel kardeşim.

Arkadaşlar forumda birçok üye bu rütbeyi hakediyor, bunu en az sizin kadar biz de iyi biliyoruz ki ayın üyesini seçmekte zorlanmamızın nedeni budur zaten. Ama, ayın üyesi bir tane oluyor işte; herkese emeklerinin hakkını vermeye çalışıyoruz bir şekilde, veremediklerimiz de oluyor elbet ama bunun için bize ahuzar etmeyin. Arkadaş ortamı bâki kalsın, rütbe değil.
Teşekkürler abi yok estağrifullah ne özrü.

Tebrikler Feyza.
Yakışmış haa:D
Teşekkürler :cool

tebrikler başarılarının devamını dilerim:alkis
Teşekkürler , inş.:)

• Beğen
Tepkiler: Mert
Cezzbedici3

Cezzbedici3

Üye
gündemden haberler: maxinin en çok konuşan cadusu bu ay çıkarttığı olaylarla yine medyanın gündeminde kalmayı başararak top list te üst sırada kalmayı başardı beyaz cadu lady gagadan sonra dünyanın ilk turuncu cadusu olmayı başaran lady feyzayı medyanın lideri maxi olarak ayın cadusu seçmiş bulunmaktayız kendisine her zaman olduğu gibi bol konuşmalı turuncu günler dileiz :D

• Beğen
Tepkiler: Dafny ve ' KalendeR '
Dafny

Dafny

Üye
gündemden haberler: maxinin en çok konuşan cadusu bu ay çıkarttığı olaylarla yine medyanın gündeminde kalmayı başararak top list te üst sırada kalmayı başardı beyaz cadu lady gagadan sonra dünyanın ilk turuncu cadusu olmayı başaran lady feyzayı medyanın lideri maxi olarak ayın cadusu seçmiş bulunmaktayız kendisine her zaman olduğu gibi bol konuşmalı turuncu günler dileiz :D
Hahah şuna bakın yaa şebek seni :D
Ayın cadusu seçilse sen seçilirdin ben değil :hih:

Silinen Üye 1703541

Silinen Üye 1703541

Kapalı Hesap
Tebrikler :aha:

• Beğen
adem-t

adem-t

Üye
Tebrik ederim:)

• Beğen
Ozan

Ozan

Admin
Tebrik Ederim Feyza

Sadece Feyza nın degil, birçok arkadasın bu rütbeyi geçtigimiz ayki verilere bakılırsa hakettiğini düşünüyorum ayrıca geç rütbe verilmesi ile ilgili kusura bakmayınız, bayram telaşı demek gerekiyor, umarım herkesin bayramı iyi geçmiştir ve tatili iyi geçiyordur

İyi Forumlar ...

• Beğen
Tepkiler: 'Patron ve Dafny
Dafny

Dafny

Üye
Tebrik Ederim Feyza

Sadece Feyza nın degil, birçok arkadasın bu rütbeyi geçtigimiz ayki verilere bakılırsa hakettiğini düşünüyorum ayrıca geç rütbe verilmesi ile ilgili kusura bakmayınız, bayram telaşı demek gerekiyor, umarım herkesin bayramı iyi geçmiştir ve tatili iyi geçiyordur

İyi Forumlar ...
Teşekkürler abi.Yok ne kusru.

Üst Alt