2008 yılındaki nokiayı özleyenler

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
vegatablo

vegatablo

Üye
    Konu Sahibi
2008 yılındaki nokiayı özleyenler
arkadaşlar bildiğiniz gibi nokia n series ile bir patlama yaşamıştı 2 yıllık süper rekor satışlar sonrası symbian yazılımını diğer firmalardan satın aldı ve 2010 yılı itibariyle google çıkarmış olduğu android ile rekabete symbin ile girdi fakat gerek oyun uygulzma ve yazılım donanım olarak gitgide düştü ve beyni durdu artık yeni şeyler üretemedi ve baya geriledi tabiri caizse can çekişti şimdi wp ile tekrar piyasaya dönüp 2008-2009-2010 yılındaki yerini alırmı

- - - Eklendi - - -

cevabınız ney olumlumu olumsuzmu

Kerim.

Kerim.

Üye
Alır.:oke:

vegatablo

vegatablo

Üye
    Konu Sahibi
inşallah nokia yı özledik

Kingmortall

Kingmortall

Üye
lumia patlama yapar 920

u_cosar

u_cosar

Üye
Alır gibi yeni işletim sistemi android e göre daha iyi

vegatablo

vegatablo

Üye
    Konu Sahibi
ewet çok güzel telefon fakat nokia microsoft ile anlasıp arayüzü değişt.recek diye duydum doğrumu

- - - Eklendi - - -

ewet çok güzel telefon fakat nokia microsoft ile anlasıp arayüzü değişt.recek diye duydum doğrumu

Esendağlı

Esendağlı

Üye
Nokia nın Tekrar dan eski günlerine dönmemesi için hiçbir sebep yok gibi gözüküyor,çıkardığı lumia serisi cihazlar harika ve getirdiği yeni teknolojileri beğenmemek mümkün değil

vegatablo

vegatablo

Üye
    Konu Sahibi
sadece yazılım değil görünüş süper kalınlık ekran boy en birbirine santi santim uyumlu birde arkasında windows war haritada çok güzel 3d süper bir tel türkiyeye ne zamn gelir

SilentOne

SilentOne

Üye
sırf nokia yayı symbian için seviyordum symbian bitti nokia da bitt

vegatablo

vegatablo

Üye
    Konu Sahibi
fakat bu sırada samsung u htc nin hakkını yemiyelim onlar olmasa google androidi bu kadar satamazdı

- - - Eklendi - - -

doğru çünkü 5800 yeni çıkmıştı 690 a felan aldım gören aynen şöyle oluyordu o nokia 5800 xpressmusicmi ne kadara aldın bi akım felan

- - - Eklendi - - -

doğru çünkü 5800 yeni çıkmıştı 690 a felan aldım gören aynen şöyle oluyordu o nokia 5800 xpressmusicmi ne kadara aldın bi akım felan

HakaN-06

HakaN-06

Üye
tek katıldığım nokta androidle yarışa girebilir ama ios seviyesine asla çıkamaz

vegatablo

vegatablo

Üye
    Konu Sahibi
bence iosu geçer öyle bir kamera war ki telde iphonu gecer ayrıca stabil ve androidden az ram yiyor

HakaN-06

HakaN-06

Üye
kamera ne alaka gardaş foto makinesi değil telefon bu. ben market ve verimlilik anlamında diyom

vegatablo

vegatablo

Üye
    Konu Sahibi
yani market olarak doğru ama arkasımd windows var ve şuan bütün işletim sistemleri windows a bağlı ayrıcaapple uygulama ve oyunları parayla yaptırıyor nokiada öyle yapar appstore yetişemesede market place i kasar

caglar b

caglar b

Üye
nokia çıkış yapacak bu kesin fakat kronik sorunu olan yüzüstü bırakmayı kullanıcısını pişman etmeyi de bırakabilecek mi? acaba wp8 li teller 18 aylık destekten sonra yüzüstü mü bırakılacak ? kullanıcı müdahalesinin çok zor oldugu bu sistemdeki telefonlar 18 ay sonra çöp mü olacak ? yani nokiaya güvenmek istiyorum ama 701 in n9 un sonunu gördükçe nokia alasım gelmiyor ama saglamlıgı yüzünden alanlar çıkacaktır elbet

vegatablo

vegatablo

Üye
    Konu Sahibi
nokia nın agzı yandı yogurdu üfleyerek yer artık ne oldum dedi ama ne olucam demenin zamanı geldi

serinaga

serinaga

Üye
Hadi bakalım bekli yoruz .

vegatablo

vegatablo

Üye
    Konu Sahibi
ama türkiyeye zamnında gelse galaxy s3 gibi

MrCommanDTr

MrCommanDTr

Emekli Yönetici
gün olur devran döner.. Ne olacağı belli değil yaşayıp görelim ama şu varki Nokia yenilikçiliğini kaybetmiyor eski günlerine yakında dönecektir..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt