2004 1.3 Doblo Multijet?

Sponsorlu Bağlantılar

LYSF

LYSF

Üye
    Konu Sahibi
2004 1.3 Doblo Multijet?
Merhabalar arkadaşlar 1990 model broadway aracım var şu an onu satıp daha yeni bir araç alacağım bütçem de 13.000-14.000 tl arasında olacak araştırdım doblo 2004 1.3 kafama yattı fakat bir kaç arkadaşım vergisinin normal bir binek araca göre çok daha fazla olduğunu ve kafamı ağrıtacağını söylediler ve benimde ister istemez kafam karıştı sizlerin fikrini ve yardımını almak istiyorum vergisi,ne kadar bu model doblonun bilmiyorum yardımcı olursanız sevinirim teşekkür ederim:) eğer denildiği gibi ise aynı bütçe ile önerebileceğiniz araç var mıdır ?

aLoNeAnqe

aLoNeAnqe

Üye
bu fiyata anca bu alınır güzel araç eklersen connect veya caddyde olabilir ama güzel araçtır vergi biraz fazla ama çokta sıkıntı olmaz

LYSF

LYSF

Üye
    Konu Sahibi
bu fiyata anca bu alınır güzel araç eklersen connect veya caddyde olabilir ama güzel araçtır vergi biraz fazla ama çokta sıkıntı olmaz
teşekkür ederim kardeşim en son bu kadar çıkabildim kardeşim baktım 12.000 Tl 2000 şahin doğan var bir suru fakat doblo hoşuma gitti kullandım ve üste biraz daha koydum 14.000 yaptım doblo için kardeşim tam bir miktar biliyor musun vergi bana 500 kusur Tl dediler baya korkuttu gözümü çünkü her sene muayene de var biraz yüksek bir miktar inşallah bu şekilde değildir tekrar teşekkür ederim:)

• Beğen
Tepkiler: aLoNeAnqe

MaxipmaN

Üye
connectte 1.8tdcı caddyde 1.9tdı var(eski teknoloji)

LYSF

LYSF

Üye
    Konu Sahibi
connectte 1.8tdcı caddyde 1.9tdı var(eski teknoloji)
zaten her ikisini alamam kardeşim bütçem müsaade etmeyeceği gibi motorlar büyük sanki ekonomik bir şey olması daha iyi çünkü şu an broadway var alıştık rahat rahat gezmeye şimdi birden 1.9 çıkarsam beni aşar diye düşünüyorum:)

aLoNeAnqe

aLoNeAnqe

Üye
şurdan bir bak belki yardımcı olur

• Beğen
Tepkiler: LYSF
Enes

Enes

Üye
Umarım 1.3 dizel sizi üzmez. Alacağınız araçta Allah kaza bela vermesin.

• Beğen
Tepkiler: LYSF ve OttomaN TigeR
Mad EagLe

Mad EagLe

Üye
Daha geçen gün 2012 doblonun vergisini yatırdım. 430 tl. Hatta 429,50 tl :) senin alacağın araç 2004 yaş kemale ermiş haliyle daha düşük olacaktır. Bana kalırsa yine otomobil al her sene muayene sıkıntı bende combo var oradan biliyorum. Alabilirsende combo al 1.3leri doblonun motorla aynı neredeyse general motor yapıyor zaten. En azından yaylı araba yola falan daha iyi oturuyor ama ne için alacaksın o da önemli tabi

• Beğen
Tepkiler: LYSF
LYSF

LYSF

Üye
    Konu Sahibi
Daha geçen gün 2012 doblonun vergisini yatırdım. 430 tl. Hatta 429,50 tl :) senin alacağın araç 2004 yaş kemale ermiş haliyle daha düşük olacaktır. Bana kalırsa yine otomobil al her sene muayene sıkıntı bende combo var oradan biliyorum. Alabilirsende combo al 1.3leri doblonun motorla aynı neredeyse general motor yapıyor zaten. En azından yaylı araba yola falan daha iyi oturuyor ama ne için alacaksın o da önemli tabi
aynen dediğinize karar kıldım ve yine otomobil almaya karar verdim çok düşündüm ama otomobilin daha iyi olacağına karar verdim 2004 Ford Fiesta,Focus veya Honda Civic arasında bir seçim yapacağım üste biraz daha koyacağım ama otomobil alacağım teşekkürler:)

fk555897

fk555897

Üye
1.3 motor o arabayı taşımaya yetecek mi? Geçende yeni model bir Doblo gördüm yokuş çıkarken bas bas bağırıyordu.