2000 TL'ye Kadar Telefon Önerisi Alabilirim

Sponsorlu Bağlantılar

ömer talat katı

ömer talat katı

Moderator
Hocam ush ıı diye hafıza kartını ilk kez duyuyorum.Bunun hakkında yorum yapamayacağım.Yanlış yönlendirme yapmayayım.
Mesaj birleştirildi:

Aynen öyle dostum ben de öyle yapardım.Ama garanti olayı biraz sıkıntı.Nokia 8 in de fiyatı düşmüş.Garantisini şahsen dert etmeyip alasım geliyor,ağzım sulandı :D
Garanti olsa da işe yarıyor mu?

ömer talat katı

ömer talat katı

Moderator
  • Beğen
Tepkiler: Karacaahmet1993
YaşlıTaşCocuk54

YaşlıTaşCocuk54

Üye

MAERKEK

MAERKEK

Moderator
Nokia 8 den vazgeçtik , başka modeller .

YaşlıTaşCocuk54

YaşlıTaşCocuk54

Üye
Alsın herhangi birşey abartmaya gerek yok telefona fazlA para verilmez giderim laptop alırım
Kamera alırım yatırım yaparım altın dolar
Böyle bir durumda korona var zaten

• Beğen
Tepkiler: Karacaahmet1993 ve MAERKEK
asporulti

asporulti

Üye
Kimse önerdimi bilmiyorum ama var hızlı ram yüksek hafıza yüksek. benim için 2 eksiği var biri nfc yok 2. si bataryası biraz daha büyük olabilirdi. gerisinin hiç önemi yok hız cihazıdır. piyasadaki en hızlı ve en uygun cihazdır. Lakin 400 Lira Daha Ekleme Yapman Gerekecek. Cihaz 2400

ömer talat katı

ömer talat katı

Moderator
Kimse önerdimi bilmiyorum ama izu var hızlı ram yüksek hafıza yüksek. benim için 2 eksiği var biri nfc yok 2. si bataryası biraz daha büyük olabilirdi. gerisinin hiç önemi yok hız cihazıdır. piyasadaki en hızlı ve en uygun cihazdır. Lakin 400 Lira Daha Ekleme Yapman Gerekecek. Cihaz 2400
Meizu da hep yok satardı. Hala öyle mi?

YaşlıTaşCocuk54

YaşlıTaşCocuk54

Üye
Taksitle alınsa aslında poco f1 mi8 alınır ama sonuçta telefon genede onun yerine go pro hero 8 alırım hiç yoktan kredi kartına taksit oluyor giderim
Nikon p900 alırım teleskop gibi cihaz

asporulti

asporulti

Üye
Selam arkadaşlar,

Uzun süredir telefon arayışındayım bir türlü karar veremedim. Kiminin tasarımını beğendim donanım işime gelmedi, kiminin donanımı güzel kullanım kolaylığı veren tasarımı yok.

Aradığım cihazda en az 6GB Ram ve 128GB'a kadar bellek arıyorum. Telefonla en sık kullandığım konu oyun oynuyorum o nedenle ekran kalitesi de önemli tabi.

Önerilerinizi bekliyorum :bigstar:
Kardeşim sana dost tavsiyesi alacağın cihaz seni min. 4 sene götürmesi lazım.
Sen şimdi gidip farklı markalarda düşük işlemcili cihazlar alırsan kısa zamanda cihaz yavaşlıcak ve cihazdan soğuyup satacaksın yada tekrar masraf. bu cihaz kolay kolay yavaşlamaz. seni de yormaz. cihazın işlemcisini incele hangi tip cihazlada olduğuna bak ve o tip cihazların fiyatlarını incele. o cihaz seni 5 sene idare eder :box

ömer talat katı

ömer talat katı

Moderator
Medyaları görüntülemek için kayıt olmalısınız

Bu video yardımcı olur. Objektif bir şekilde incelemeye çalışmışlar.

asporulti

asporulti

Üye
d
Taksitle alınsa aslında poco f1 mi8 alınır ama sonuçta telefon genede onun yerine go pro hero 8 alırım hiç yoktan kredi kartına taksit oluyor giderim
Nikon p900 alırım teleskop gibi cihaz
dediğin cihaz 750 lira daha pahalı iyi düşün

Üst Alt