Telefon Tavsiyesi 2000 TL telefon önerirmisiniz?

Sponsorlu Bağlantılar

Elinde ne varsa değil ne olsaydı??

• Kullanılan toplam oy
    6
Invoke

Invoke

Üye
Aynen, bekleyin biraz. V10'u bir görün. Z5C ve 6P'yi de görün.

• Beğen
Tepkiler: Murdoc Massaka

Dr.Watson

Dr.Watson

Üye
İphone

hasanulas67

Üye
V10 u ben de inceledim guzel telefon.Bakalim ne zaman gelecek.. SONY Z5 Bi ihtimal iyidir.. Fiyat araligi tam sinirdasin. Ya biraz daha cikacaksin, ya da daha dusuk bütçeyle alacaksin. Sony Z3, note4 ve note edge arasinda kaldim. Ben 1620 TL'ye note edge aldim. Pişman olmadim. Donma vs yok. Estetik goruntusu de harika. Oyun oynamiyorsaniz Şarji iyi gidiyor.

• Beğen
Tepkiler: Murdoc Massaka
Dr.Watson

Dr.Watson

Üye
G4 de iyi onuda bi dusun

osnakli

osnakli

Üye
Yılların Android kullanıcısı olarak 1 Yıldır iOSa geçtim iPhone 6 kullanmaktayımm bu zamana kadar iPhone kullanmadığım için hala Pişmanlık duyuyorum. Eğer androidin ünlü donma kasma şişme sorununundan bıktıysanız ios tam da size göre. Hiç düşünmeden iPhone geçin. 1 ay kullandıktan sonrada jb yapın tadından yenmiyor.

• Beğen
Tepkiler: H.TOGAN
KacakMazot

KacakMazot

Üye
Bende yıllardır iphone kullandım sonra g3 ile android adım attım 2 yıl oldu ve zerre pişmanlık yok şuan. Demem oki android kullanan kişiler iphone, iphone kullanan kişiler android yada windows sistemlerini tercih ediyorlar.
NOT; lg g4 ile z5 kıyaslama videolarına baktım açılış, kapanış ve diğer çoğu program oyun vb. Şeylerde g4 hep öndeydi videolara bir göz at bence ona göre karar ver. G4 öyleyse v10 nasıldır allah bilir :D

Aytaç-01

Aytaç-01

Üye
Iphone 6 al bak keyfine. Androidin derdi bitmez.

wwwhmz

wwwhmz

Üye
Biraz bekle nexus 6P al

KaptanSaMSuN

KaptanSaMSuN

Üye
Lg g3

bozkirdangelen

bozkirdangelen

Üye
Yılların Android kullanıcısı olarak 1 Yıldır iOSa geçtim iPhone 6 kullanmaktayımm bu zamana kadar iPhone kullanmadığım için hala Pişmanlık duyuyorum. Eğer androidin ünlü donma kasma şişme sorununundan bıktıysanız ios tam da size göre. Hiç düşünmeden iPhone geçin. 1 ay kullandıktan sonrada jb yapın tadından yenmiyor.
+
Yeni çıkacak olan Windows Phone 'nin 950 XL modellerini bekleyin..
Aynı düşünceleri kullandıkdıktan sonra sizin de paylaşacağınızdan eminim..

Telefonlarda araba modelleri ve sistemleri gibidir.
A,B,C, D segmentleri gibi..
A Segment gibi klas telefon ve sistemlerini kullanıp rahat etmek istiyorsanız iPhone ya da Windows Mobile telefonlar almanızı öneriyorum..
Ha bir de uzun süreli kullanım ve tabi önemli olan güvenlikli kullanımda artılarıdır.

• Beğen
Tepkiler: technogamer2345
El~PisToLeRo

El~PisToLeRo

Üye
Haha A segment wp :D

• Beğen
Tepkiler: Invoke
osnakli

osnakli

Üye
+
Yeni çıkacak olan Windows Phone 'nin 950 XL modellerini bekleyin..
Aynı düşünceleri kullandıkdıktan sonra sizin de paylaşacağınızdan eminim..

Telefonlarda araba modelleri ve sistemleri gibidir.
A,B,C, D segmentleri gibi..
A Segment gibi klas telefon ve sistemlerini kullanıp rahat etmek istiyorsanız iPhone ya da Windows Mobile telefonlar almanızı öneriyorum..
Ha bir de uzun süreli kullanım ve tabi önemli olan güvenlikli kullanımda artılarıdır.
Ben masaüstü ve laptopumdan Windowsu nasıl kaldırırım diye düşünüyorum siz mobilinden bahsediyorsunuz. Görüşlerinize SAYGI duyarım ama Windows mobile bi iOS gibi olamaz.

• Beğen
Tepkiler: bozkirdangelen
Dr.Watson

Dr.Watson

Üye
3310 al kurtul haci

• Beğen
Tepkiler: lucifer66
bozkirdangelen

bozkirdangelen

Üye
Ben masaüstü ve laptopumdan Windowsu nasıl kaldırırım diye düşünüyorum siz mobilinden bahsediyorsunuz. Görüşlerinize SAYGI duyarım ama Windows mobile bi iOS gibi olamaz.
Eyvallah, ben de sizin görüşlerinize saygıyla yaklaşıyorum.
Saygı duymayana saygı duyulmaz değil mi?
Her insan nerde, nasıl, neyle rahat ediyorsa o'nu seçmeli o'nu kullanmalı.
Her şey gönlünüzce olsun..

Dr.Watson

Dr.Watson

Üye
Eyvallah, ben de sizin görüşlerinize saygıyla yaklaşıyorum.
Saygı duymayana saygı duyulmaz değil mi?
Her insan nerde, nasıl, neyle rahat ediyorsa o'nu seçmeli o'nu kullanmalı.
Her şey gönlünüzce olsun..
O zaman 3310 olsun

ramos02

ramos02

Üye
Bence androidten sasma s6 yada g4 al bence

Dr.Watson

Dr.Watson

Üye
Alacaksan ciddi ciddi Lg V10 al

lucifer66

Üye
    Konu Sahibi
Anket yapim bakim ona ne diyeceksiniz?

Emre

Üye
Galaxy S6.

kiralik186

kiralik186

Üye
Bende yıllarca android kullandım bıktım hızlı telefon kullanamıyordum uzun süre 1 yıl sonra hepsinde donmalar takılmalar vs. Bir arkadaşım iphone 5 i kaç yıldır takılmadan güncel kullanınca ip6+ aldım şimdi kafam rahat ios a geç bence androide o kadar para vermeye değmez. Bu dediklerim nexus lar için geçerli değil yalnız nexus5 i ilk çıktıgında alan bir arkadaşımda hâlâ güncel ve takılmadan kullansa da malzeme kalitesinden şikayetçi yekpare kasa telefon düşünce 2 ye ayrılıyor ve sürekli toplayıp kullanıyor :) o yüzden kapı yine iphone a çıkıyor gibi :)

Üst Alt