Telefon Tavsiyesi 200 TL'yi geçmeyecek,beni bir süre idare edebilecek telefon tavsiyesi istiyorum :)

Sponsorlu Bağlantılar

KinG CrazY

KinG CrazY

Üye

ekim ayına kadar mı ? :hmmm

zaten bu fiyata alacağın telefon pekde bir şeye benzemez bilgisayarda vakit geçirirsin istersen san andreas yükle beraber samp (İnternet üzeri )oynayalım hem vaktinde geçer telefonla uğraşmassın

avcitalip

avcitalip

Üye
    Konu Sahibi

zaten bu fiyata alacağın telefon pekde bir şeye benzemez bilgisayarda vakit geçirirsin istersen san andreas yükle beraber samp (İnternet üzeri )oynayalım hem vaktinde geçer telefonla uğraşmassın

samp'yi eskiden çok oynardım da sıktı artık,hatta ufak tefek hazırladığım sw modları da vardı :evet: medit'ten çok deli anlıyordum deli mekanlar yapıyordum ama sıktı ve yaklaşık 2 yıl önce oynamayı bıraktım belki IVMP oynarım ama dediğim gibi sıktı

adamın teki geliyor durduk yere sana ateş ediyor falan amaçsız saçma sapan bir oyun :(

• Beğen
Tepkiler: KinG CrazY
KinG CrazY

KinG CrazY

Üye
Talip abi bide bu var amam 300 tl sıfır telefon bende alacağım heralde hem dokunmatik hem tuşlu telefon daha ne olsun :good:

Aybin.Kilic

Aybin.Kilic

Üye
Asha serisi telefonlar işini görür bence. İdare eder seni :)

avcitalip

avcitalip

Üye
    Konu Sahibi
Talip abi bide bu var amam 300 tl sıfır telefon bende alacağım heralde hem dokunmatik hem tuşlu telefon daha ne olsun :good:

paraların cebini mi kaşıyor ? bence 5800 daha iyidir :evet:

- - - Eklendi - - -

ki buna 300 TL verene kadar git 2.el Iphone 3GS al :oke:

Hasand.

Hasand.

Üye
:megafon:bence git spot telefon al sıfır orneğin (5360 y , f480, ...) v.b al seni idere eder ​TEK SORUNU SPOT OLMASI VEYA NOKIA ASHA 205 YENİ CIKTI KAMERASI AZ AMA OLSUN SENİ İDARE EDER

sezaruyanik

sezaruyanik

Üye
5800 temiz bul derim ben.

KinG CrazY

KinG CrazY

Üye

paraların cebini mi kaşıyor ? bence 5800 daha iyidir :evet:

- - - Eklendi - - -

ki buna 300 TL verene kadar git 2.el Iphone 3GS al :oke:

Abi haklsında 5800 ,5800 lığını bilse zırt pırt kapanıyor bu 3. bataryasının bozuluşu onun yerine gidip bir 603 700 falan alırım zaten o telefonları alacaktım babam aldı bu 5800 ı fişinde bile hatalı ürün yazıyor o yüzden 450 değilde 350 tl ye vermişler

Emip

Emip

Üye
galaxy y al o zamana kadar idare eder ve artar bile :D

MaxipmaN

Üye
temiz n79 bak n73ten iyidir wifi 3.5mm var ashalardan ucuza gelir sanırım

Üst Alt