200-300 TL arası Tablet

Sponsorlu Bağlantılar

atlantisTR

Üye
    Konu Sahibi
200-300 TL arası Tablet
200-300 TL arası Android Işletim Sistemli En Kaliteli Tablet Söyler misiniz?

hurol1

Üye
Polypada bakabilirsin

- - - Eklendi - - -

Polypada bakabilirsin

BYFECI

BYFECI

Üye
Polypad 8gb 200 TL

trecool

trecool

Üye
hi level t-702 kullaniyorum ben a101 den 190 a almistim su an onunla yaziyorum daha bi sorun cikarmadi 4-5 ay oldu heralde. 16 gb nand flash hafizasi var 1 gb rami var cok rahat kullanimi falan tavsiye ederim.

MrTech

MrTech

Üye
polypad HD serisine bak derim

DDorlion

DDorlion

Üye
Shopping Tv Ye Bak Çok Ucuza Fena Sayılmayan Tabletler Bulunabilir ;)

Uhops

Uhops

Üye
bugün teknosa kampanya yapmıstı

takip et güzel tabletler oluyo bazen

erergun

erergun

Üye
200-300 TL arası Android Işletim Sistemli En Kaliteli Tablet Söyler misiniz?
Dostum bence biraz daha biriktir çift çekirdek bir tablet al mesela şuna bi bak derim youtuba inca tablet yaz hızı konusunda fikir sahibi olursun tek çekirdekli tabletlerin çoğu çin işkencesi gibi

• Beğen
Tepkiler: Silinen Üye 484994
66virus66

66virus66

Üye
Ben şubatta teknosadan 300tlye Oblio Mint 8x8i aldım gayet memnunum 8 inç kapasitif ekran 8 gb hafıza 1 gb ddr3 ram çift çekirdek ve çift kamera var bide girişlerinde usb portu var

- - - Eklendi - - -

Ben şubatta teknosadan 300tlye Oblio Mint 8x8i aldım gayet memnunum 8 inç kapasitif ekran 8 gb hafıza 1 gb ram ve çift kamera var bide girişlerinde usb portu var

Polymath

Polymath

Üye
ainol novo 7 crystal... internette incelemeleri var izyebılırsın... Bende kullanıyorum.. Şarjı oyun ınternet 5 saat gıdıyor.. gayet seri çift cekırdek 1.2 ghz ıslemcısı var malı400 gpu ıle oyunlarda hıc sıkıntı yasamadım.. Romlarda gayet ıyıı... Tek sorunu wıfı bıraz ıyı cekmıyor ve ısınıyor.. Zaten ısınma bu fıyattakı tabletlerın hepsınde var

- - - Eklendi - - -

Ben şubatta teknosadan 300tlye Oblio Mint 8x8i aldım gayet memnunum 8 inç kapasitif ekran 8 gb hafıza 1 gb ddr3 ram çift çekirdek ve çift kamera var bide girişlerinde usb portu var

- - - Eklendi - - -

Ben şubatta teknosadan 300tlye Oblio Mint 8x8i aldım gayet memnunum 8 inç kapasitif ekran 8 gb hafıza 1 gb ram ve çift kamera var bide girişlerinde usb portu var

ıslemcısı cıft cekırdek değil onun...

KayraBey

KayraBey

Üye
Bence en ideali bu.

Ben Novo 10 Hero aldım ve memnunum.3D oyunları çok güzel oynayabiliyorsun.Nette de sorun yok.

ozakin70

ozakin70

Üye
Gelecek hafta 23 nisana özel bime asus tablet gelcek 300 lira özellikleri fena degil bi bak derim:thumbup:ama önermem:D

Üst Alt