200-300 TL arası Tablet

• 5 Nisan 2013
  • 3421 Okunma
  • 11 Cevap

1. 200-300 TL arası Android Işletim Sistemli En Kaliteli Tablet Söyler misiniz?

Yazan: atlantisTR
  2. Polypada bakabilirsin

- - - Eklendi - - -

Polypada bakabilirsin

3. Polypad 8gb 200 TL

4. hi level t-702 kullaniyorum ben a101 den 190 a almistim su an onunla yaziyorum daha bi sorun cikarmadi 4-5 ay oldu heralde. 16 gb nand flash hafizasi var 1 gb rami var cok rahat kullanimi falan tavsiye ederim.

5. polypad HD serisine bak derim

6. Shopping Tv Ye Bak Çok Ucuza Fena Sayılmayan Tabletler Bulunabilir ;)

7. bugün teknosa kampanya yapmıstı

takip et güzel tabletler oluyo bazen

8. Dostum bence biraz daha biriktir çift çekirdek bir tablet al mesela Inca RashHD 16GB 8" Beyaz Tablet + 2 Adet Hediye - Bilgisayar - Hepsiburada.com şuna bi bak derim youtuba inca tablet yaz hızı konusunda fikir sahibi olursun tek çekirdekli tabletlerin çoğu çin işkencesi gibi

cyberstrike bunu beğendi.
  9. Ben şubatta teknosadan 300tlye Oblio Mint 8x8i aldım gayet memnunum 8 inç kapasitif ekran 8 gb hafıza 1 gb ddr3 ram çift çekirdek ve çift kamera var bide girişlerinde usb portu var

- - - Eklendi - - -

Ben şubatta teknosadan 300tlye Oblio Mint 8x8i aldım gayet memnunum 8 inç kapasitif ekran 8 gb hafıza 1 gb ram ve çift kamera var bide girişlerinde usb portu var

10. ainol novo 7 crystal... internette incelemeleri var izyebılırsın... Bende kullanıyorum.. Şarjı oyun ınternet 5 saat gıdıyor.. gayet seri çift cekırdek 1.2 ghz ıslemcısı var malı400 gpu ıle oyunlarda hıc sıkıntı yasamadım.. Romlarda gayet ıyıı... Tek sorunu wıfı bıraz ıyı cekmıyor ve ısınıyor.. Zaten ısınma bu fıyattakı tabletlerın hepsınde var

- - - Eklendi - - -

ıslemcısı cıft cekırdek değil onun...

11. Gelecek hafta 23 nisana özel bime asus tablet gelcek 300 lira özellikleri fena degil bi bak derim:thumbup:ama önermem:D

Yüklüyor...
21/10/2018 - 19:20