20 tl lik beats kulaklık

Kayahan14

Kayahan14

Üye
    Konu Sahibi
Bayağı iyi ses veriyor hee 1000 tl lik olanını düşünemiyorum aman allahım :) neyse 20 tl yi çöpe vermemiş olduk :)

ŞenolTÜRK

ŞenolTÜRK

Üye
Bende bakmistim 40 tl demisti telefoncu ses nasil

Kayahan14

Kayahan14

Üye
    Konu Sahibi
Çok feci sesi var :)

ŞenolTÜRK

ŞenolTÜRK

Üye
Bi tanede ben almayi dusunuyom da hayirli olsun kardes gule gule kullan

MrTech

MrTech

Üye
resmini atabilir misin

Kayahan14

Kayahan14

Üye
    Konu Sahibi
Akşama doğru atarım yaşar :)

Akıncı

Akıncı

Üye
20 tl ye iyises veriyorsa iyidir :ehe ha 1000 tl ha 20 tl

TheMadness

TheMadness

Üye
20 tl'ye çakma beats alacağınıza düzgün bir şeyler alın bence o fiyata çok iyi kulaklıklar var :)

Oğuzhan

Oğuzhan

Üye
ayrıca ben de kendi düşüncemi söyleyeyim o 20 tl'lik kulaklıkları denedim bana çok dandik geldi dışarıdan zaten çakma oldukları belli oluyor ve hiç rahat bir kulaklık değil :hmmm

Kayahan14

Kayahan14

Üye
    Konu Sahibi
20 tl ye iyises veriyorsa iyidir :ehe ha 1000 tl ha 20 tl

:ehe

- - - Eklendi - - -

20 tl'ye çakma beats alacağınıza düzgün bir şeyler alın bence o fiyata çok iyi kulaklıklar var :)

zaten çok iyi bir kulaklık :ah

- - - Eklendi - - -

ayrıca ben de kendi düşüncemi söyleyeyim o 20 tl'lik kulaklıkları denedim bana çok dandik geldi dışarıdan zaten çakma oldukları belli oluyor ve hiç rahat bir kulaklık değil :hmmm

ben arkadaştan dinlemiştim çok kötüydü ama bu çok güzel ses veriyor

tapatalk

tapatalk

Üye
İlk defa kulaklik kullaniyo olma ihtimalin?

Kayahan14

Kayahan14

Üye
    Konu Sahibi
Hayır :ah tabiki süper değil ama fiyatına göre gayet iyi

Türk-X

Türk-X

Üye
20 tl ye beatsaudio kulaklık bende pek inanamadım ama orjinalse ve sorun çıkarmıyorsa iyi alışveriş etmişsin hayırlı olsun :)

O kulakliklar çinden gelme kulagina zararli
hangi kulaklık kulak için sağlıklı ki ?

Oğuzhan

Oğuzhan

Üye
Ya sen begeniyorsan sorun yok :tebessüm:

ersdfqweasdzx

ersdfqweasdzx

Üye
20 liraya ekstra bass lı kulaklık aldım david guettanın she wolf şarkısını açınca deliriyor son ses :D

Philips SHS3200\10 modeli bu :D

Kayahan14

Kayahan14

Üye
    Konu Sahibi
20 tl ye beatsaudio kulaklık bende pek inanamadım ama orjinalse ve sorun çıkarmıyorsa iyi alışveriş etmişsin hayırlı olsun :)

hangi kulaklık kulak için sağlıklı ki ?

orjinal olur mu hiç :)

TheMadness

TheMadness

Üye
Sony kulaklıklardan kulak içim şekil değiştirdi :D

MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt