• Sitemizde mp3 ve benzeri müzik formatlarında sunulan içerikler, cep telefonlarında zil sesi olarak ayarlayabilmek için kırpılmış, kısa süreli müziklerden ve melodilerden oluşmaktadır. Herhangi bir içeriğin telif hakkı içerdiğini düşünüyorsanız veya hak sahibiyseniz; cep telefonunuza indirmeyin, indirdiyseniz en kısa zamanda içeriği silerek mesajı derhal rapor edin.

Rock 2 Tane Müzik İsteğim Varda Yapabilirmisiniz

Murat Alper

Murat Alper

Moderator
    Konu Sahibi
mrb arkadaşlar 2 tane müzik isteğim varsa sizden rica etsem yapabilirmisiniz orjinal kalitede
Medyaları görüntülemek için kayıt olmalısınız
1.ci müzik 3.01 saniyede başlıyor 3.33 saniyede bitiyor
2.ise 3.45 saniyede başlayıp 4.43 saniyede bitiyor
rica etsem yapabilirmisiniz şimdiden teşekkür ediyorum herkese
 
kanat_58

kanat_58

Üye
arkadaşım bunu iki parça istiyorsun sanırım müzük olarak
önce bunun çalan müziği bulma lazım sonrasında da kolay olur zaten de önce bulmak gerek
 
Murat Alper

Murat Alper

Moderator
    Konu Sahibi
arkadaşım bunu iki parça istiyorsun sanırım müzük olarak
önce bunun çalan müziği bulma lazım sonrasında da kolay olur zaten de önce bulmak gerek
ikisinide ayrı ayrı demek istemiştim
 
MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt