2.el nokia 5800 alıcam Yardımm

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
N1C<-lazımdeğil

N1C<-lazımdeğil

Üye
2.el nokia 5800 alıcam Yardımm
arkadaşlar 2.el 5800 alıcam ama telefonun bozulmasından korkuyorum.
galiba eski üretimler sorunluydu. alacağım telefonun yeni üretim olduğunu nasıl anlarım ?

Red.Eye.

Red.Eye.

Üye
kardeş alacağın yerde kulaklığı varsa ona bak beyaz ve kulak içiyse al yada
camera lensine bak yeşilse al diyolarda 2 cisi nekadar doğru bilmiyorum.

Muharremoter

Muharremoter

Üye
Beyaz kulak içi doğrudur Katılıyorum :oke:

Ocean258

Ocean258

Üye
Verecegın her kuruşa yazık olur hocam kesınlıkle tavsıye etmıyorum.. Memnun olan gormedım.. memnunum dıyenlerde ılk fırsatta degıstırdı arkadas cevremde... symbianlı telefonlardan uzak dur bence android li olsun alacagın telefon

• Beğen
Tepkiler: Kingmortall
Kingmortall

Kingmortall

Üye
Verecegın her kuruşa yazık olur hocam kesınlıkle tavsıye etmıyorum.. Memnun olan gormedım.. memnunum dıyenlerde ılk fırsatta degıstırdı arkadas cevremde... symbianlı telefonlardan uzak dur bence android li olsun alacagın telefon

katılıyorum verecegin paraya yazık

buket2

buket2

Üye
2.ci el telefon alma bence... nerden bileceksin arızası mı değil mi? sonra telefona verdiğin kadar tamirciye parayı bayıl... hassas cihazlar bunlar 2 düşürmeye bakar yani... bence yazık etme parana

• Beğen
Tepkiler: Ocean258
Ocean258

Ocean258

Üye
aynen tanıdıgın bırınden telefon alacaksan olabılırda telefoncudan falan 2.el telefon alınmaz.. bıde yukarda soyledıgım gıbı 5800 sevdasından vazgec bence gercekten pısman olursun..

N1C<-lazımdeğil

N1C<-lazımdeğil

Üye
aynen tanıdıgın bırınden telefon alacaksan olabılırda telefoncudan falan 2.el telefon alınmaz.. bıde yukarda soyledıgım gıbı 5800 sevdasından vazgec bence gercekten pısman olursun..

vodafone bayisinden felan almayı düşünüyorum. Olmadı 2.el android bi telefon alırım :hmmm

mangdaşire

mangdaşire

Üye
gio ya bak bence.gio iyi telefon.

goko2

Üye
ben satıyım istersen sana ? cevap yaz

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...