Telefon Tavsiyesi 2 bin 500 liraya şarjı uzun giden telefon arıyorum

Sponsorlu Bağlantılar

bakinohut

bakinohut

Üye
    Konu Sahibi
2 bin 500 liraya şarjı uzun giden telefon arıyorum
Arkadaşlar sa. Şarjı günü deviren, kamerası ortalamanın bi tık üstünde olan, tasarımı şık bir telefon arıyorum. Şu ana kadar yaptığım araştırmalar sonucunda 2500 liraya Casper'ın VIA S serisi telefonunu buldum. Özelliklerine baktığım zaman şunlarla karşılaştım

• 64 GB dahili hafıza
  • 284 GB harici hafıza desteği
  • şafak mavisi, istiridye beyazı ve uzay siyahı renk seçenekleri
  • 6,22’’ HD+ ekran
  • Hafif ağırlık
  • Yapay Zekalı Ön Kamera
  • 7 saat ekran süresi
Bu özelliklere bu ücret bana çok makul geldi. Sizlerin de fikirlerini merak ediyorum.

• Beğenmedim
Tepkiler: DeV/AsA

Dn@

Dn@

Üye
Hocam 1000 lira fazla vererek galaxy m51 alabilirsiniz. Oyun ile 1.5 gün normal kullanımda 2 gün rahat şekilde çıkartıyor uzun ve soluksuz kullanırsınız . 12 14 saat görüyorum yoğun kullanımda düşük kullanımda daha fazla verdiği oluyor tercihlerinize bu cihazı da ekleye bilirsiniz

• Beğen
Tepkiler: 01kubi ve PALA.
ömer talat katı

ömer talat katı

Moderator
alınır. Bu paraya gayet iyi. İstersen gm20 pro da çok güzel bu paralara.

M.F.E

Üye
Üzerine biraz daha para ekleyebilirsiniz Realme 7 modeline bakabilirsiniz. Yaklaşık 2850 lira

PALA.

PALA.

Üye
Hocam 1000 lira fazla vererek galaxy m51 alabilirsiniz. Oyun ile 1.5 gün normal kullanımda 2 gün rahat şekilde çıkartıyor uzun ve soluksuz kullanırsınız . 12 14 saat görüyorum yoğun kullanımda düşük kullanımda daha fazla verdiği oluyor tercihlerinize bu cihazı da ekleye bilirsiniz
M51 fiyatına göre güzeldir ama her güzelin bir kusuru olduğu gibi bunun kusuruda şebeke bağlantı performansı düşük, yaptığım araştırmalara göre söylüyorum, İndirme ve yükleme hızı düşük bir cihaz olmasından söz ediliyor. Bu benim bugün ve yarın canımı sıkmaz diyenler için güzel telefondur.

Biraz daha ucuz olsun diyenler M31 modeline bakabilirler 2700 lira civarına alınabiliyor. Batarya 6000 mah ve 128 gb hafızası vardır.

• Beğen
Tepkiler: gonyalı
enversezen

enversezen

Üye
Arkadaşlar sa. Şarjı günü deviren, kamerası ortalamanın bi tık üstünde olan, tasarımı şık bir telefon arıyorum. Şu ana kadar yaptığım araştırmalar sonucunda 2500 liraya Casper'ın VIA S serisi telefonunu buldum. Özelliklerine baktığım zaman şunlarla karşılaştım

• 64 GB dahili hafıza
  • 284 GB harici hafıza desteği
  • şafak mavisi, istiridye beyazı ve uzay siyahı renk seçenekleri
  • 6,22’’ HD+ ekran
  • Hafif ağırlık
  • Yapay Zekalı Ön Kamera
  • 7 saat ekran süresi
Bu özelliklere bu ücret bana çok makul geldi. Sizlerin de fikirlerini merak ediyorum.
bu fiyata 64 gb dahili hafızalı telefon bulmak zor. kamerası da fena değilmiş okuduğum kadarıyla. aldıktan sonra bu mesajımı editleyeceğim

• Beğenmedim
irfanatalay

irfanatalay

Üye
Kesinlikle bu bütçeye alabileceğin en verimli telefon bu. Çok düşünme derim.

• Beğenmedim
funkankara

funkankara

Üye
Ben kullanıyorum hocam dedikleri kadar var. Ancak şu aksesuar işini de çözseler çok güzel olacak.

• Beğenmedim
ömer talat katı

ömer talat katı

Moderator
gm 20 pro

DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
Samsung M21

Silinen Üye 777448

Kapalı Hesap