2 Aylik Telpa Garantili F.U.L.L +++ Aksesuar Galaxy Note 2 iceri mutlaka bakin

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

aarslan419

Üye
    Konu Sahibi
2 Aylik Telpa Garantili F.U.L.L +++ Aksesuar Galaxy Note 2 iceri mutlaka bakin

1750 tl ye alinma 2 aylik Turkiye Garantili Samsung Galaxy Note 2 Mermer Beyazi telefon yaninda

90 liralik orjinal Samsung HDMI baglanti adaptoru

35 liralik altin uclu HDMI baglanti kablosu

85 liralik orjinal samsung batarya sarj standi ve ekstra 2. bataryasi

20 liralik OTG mouse klavye flashdisk harici HDD baglamaya yarayan kablo

65 Liralik Orjinal Samsung Flip Cover kilif

40 liralik Telefona ayni anda hem harici HDD Hem flashdisk hem mouse hem klavye ve bilumum usb cihazi baglamak icin gucunu disaridan adaptor ile alan 10 tane usb giris bulunduran usb coklayici

Ve telefonun orjinal kutusu faturasi tek bir kere kullanilmamis orjinal 0 kulakligi ve orjinal sarj cihazi ile birlikte

2100 TL YE DEGIL TELEFONUN KENDI FIYATINA 1750 TL YE AKSESUAR KUTUSU FATURASI ILE BIRLIKTE

Telefon alindigi gunden beri flip cover kilif ile kullaniliyor uzerinde tek bir cizik bile yok. Kulakligi ve telefonun kendi orjinal kapagi kutusundan dahi cikarilmadi.

APPLE IPAD 4.NESIL WIFI+4G 32GB YADA 64 GB MODELLERI ILE DE TAKASA AÇIKTIR.

YANLIZCA WIFI MODEL TEKLIF ETMEYIN KONTRATLI HATTIM VAR FATURA ODUYORUM ONA HER AY.

lala_pasa

lala_pasa

Üye
Kardes resim eklede bi görelim cihazı

aarslan419

Üye
    Konu Sahibi
Su an elimde fotograf cekebilecegim note 2 den baska cihaz yok en kisa zamanda butun sayilan aksesuarlarla beraber telefonun gorselleri eklenecektir.

aarslan419

Üye
    Konu Sahibi
Resimler eklenmistir

fk555897

fk555897

Üye
Aksesuarlara rağmen fiyatı pahalı sonuçta ikinci el. Telefonun sıfır fiyatından daha pahalı,

rmssgkhn

rmssgkhn

Üye
telın sıfırııı 1599 tl ye verıolar hocam ısıe karısmayalım ama cok pahalı

aarslan419

Üye
    Konu Sahibi
Ben simdi yarin gidip yeni bi note 2 alsam yanyana koysam aralarindaki tek fark birinin adi 0 olur digerinin 2. El Cihazin dun alinmistan farki yok kozmetik olarak 10 uzeri 10, ustune yaninda 350 tl lik aksesuar veriyorum.. Sirf adi 0 olsun diye 1600 lira verip 0 aksesuarla bi cihaz almaktansa ustune 150 lira daha koyup telefona dair olabilecek butun ORJINAL aksesuarlara sahip olmak bence daha akillica.. Takdir alicinin tabi ki musteri velinimet herkes gidip 0 ini tercih etmekte serbest :) Ama elden alimda fiyati 100-150 lira daha asagi cekebilirim.. Diger turlu gg sahibinden get falan urunu benle beraber almis kadar ortak oluyorlar satisa zaten :)

Sexability

Üye
iphone 5 ile tks düşünrmsnz

aarslan419

Üye
    Konu Sahibi
Arkadaslar abuk subuk pmler geliyor alici degilseniz pm atmayin lutfen.. Alici olmayan mesajda yazmasin hatta..

aarslan419

Üye
    Konu Sahibi
Anlamak istemeyenler icin soyluyorum bu telefonun fiyati 1750 tl. Aksesuarlarla 2100 TL. YANI SIFIRI SUAN BU PAKEDIN 2100 TL. BENDE 2100 E DEGILDE 2. EL OLDUGU ICIN 1750 YE SATIYORUM. ELDENDE 1600E SATARIM. YETER YAHU FIYATA YORUM YAPMAYIN ARTIK.

MersinNewYork

MersinNewYork

Üye
1750 mi ? :D hmm.. Dur bir düşünüyüm

yunan adasına geçiş 200 tl pasport var zaten orda 900tlyi geçmiyor kaptanı ayartıp içeri de soktuk mu 700 tlye kadar kar ediyorum .. Cıkk kalsın ben Yunan adasına gidip ordan alırım daha iyi hem gezmiş olurum :D

aarslan419

Üye
    Konu Sahibi
apple ipad 4.nesil wifi+4g 32gb yada 64 gb modelleri ile de takasa açiktir.

yanlizca wifi model teklif etmeyin kontratli hattim var fatura oduyorum ona her ay.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt