2+1 ve cep telefonu

• 22 Eylül 2012
  • 549 Okunma
  • 10 Cevap

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. arkadaşlar 2+1 den bilgisayarıma giden jack'ı telefonumun 3.5 mm audio jack girişine takıyorum ve müziği 2+1 den dinliyorum.telefona veya 3.5 mm audio jack girişine zarar verir mi?

Yazan: ortak42
  2. Telefonun Girişini Yakabilirsin..

3. 2+1 in güç ünitesinde sorun yoksa birsey olmaz.sadece telefonunun şarji çabuk biter.

4. 2+1 gücünü prizden alıyor. telefon sadece oynatıcı görevi yapıyor.bildiğim bu...

5. Birşey olmaz ben arabaya yada ev sinema sistemine takıyorum aynı şekilde,telefon sadece ses aktarımı yapıyor kulaklık çıkışından.

6. Birşey Olmaz Diyen Arkadaşlarımın Telefonları Yandı :)
    Ben Bir Kere Denedim Zaten Hemen Çıkardım, Benden Uyarması Gerisi Sana Kalmış :)

7. Direk kulaklık çıkışını bağlarsa,ekstra güç istemiyen kulaklık bölümünden ona bir hasar olmayacağını sanmıyorum,neden konusuna gelincede yaşlaşık 3 yıldır o şekilde telefonlarımı kullanırım,iphonedan,nokia,samsung vs ama bir sorun olmadı açıkça tabi sorun yaşıyan olmuştur ama onların şansızlığı da olabilir:)

8. Bir şey olacağını zannetmem ama imkanın varsa Bluetooth ile çalmanda fayda var :tebessüm: Çünkü ses sistemindeki bir problem telefona zarar verebilir.Aksi durumda bir şey olmaz zaten ha kulaklık ha ses sistemi.

9. tşkkrler

10. bişey olmaz bende 2+1 ses sistemine bağlayıp film izliyorum telefondan

11. Bi şey olmaz ben arabaya ve 1+1 e takıyorum sürekli.

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
24/09/2018 - 11:08