2+1 ve cep telefonu

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
ortak42

ortak42

Üye
    Konu Sahibi
2+1 ve cep telefonu
arkadaşlar 2+1 den bilgisayarıma giden jack'ı telefonumun 3.5 mm audio jack girişine takıyorum ve müziği 2+1 den dinliyorum.telefona veya 3.5 mm audio jack girişine zarar verir mi?

Mesut Aktaş

Mesut Aktaş

Co-Admin
Telefonun Girişini Yakabilirsin..

_RYUK_

_RYUK_

Üye
2+1 in güç ünitesinde sorun yoksa birsey olmaz.sadece telefonunun şarji çabuk biter.

ortak42

ortak42

Üye
    Konu Sahibi
2+1 gücünü prizden alıyor. telefon sadece oynatıcı görevi yapıyor.bildiğim bu...

maxirabit

maxirabit

Üye
Birşey olmaz ben arabaya yada ev sinema sistemine takıyorum aynı şekilde,telefon sadece ses aktarımı yapıyor kulaklık çıkışından.

Mesut Aktaş

Mesut Aktaş

Co-Admin
Birşey Olmaz Diyen Arkadaşlarımın Telefonları Yandı :)
Ben Bir Kere Denedim Zaten Hemen Çıkardım, Benden Uyarması Gerisi Sana Kalmış :)

maxirabit

maxirabit

Üye
Birşey Olmaz Diyen Arkadaşlarımın Telefonları Yandı :)
Ben Bir Kere Denedim Zaten Hemen Çıkardım, Benden Uyarması Gerisi Sana Kalmış :)
Direk kulaklık çıkışını bağlarsa,ekstra güç istemiyen kulaklık bölümünden ona bir hasar olmayacağını sanmıyorum,neden konusuna gelincede yaşlaşık 3 yıldır o şekilde telefonlarımı kullanırım,iphonedan,nokia,samsung vs ama bir sorun olmadı açıkça tabi sorun yaşıyan olmuştur ama onların şansızlığı da olabilir:)

kullanıcıadları

kullanıcıadları

Üye
Bir şey olacağını zannetmem ama imkanın varsa Bluetooth ile çalmanda fayda var :tebessüm: Çünkü ses sistemindeki bir problem telefona zarar verebilir.Aksi durumda bir şey olmaz zaten ha kulaklık ha ses sistemi.

ortak42

ortak42

Üye
    Konu Sahibi
tşkkrler

hunter41

hunter41

Üye
bişey olmaz bende 2+1 ses sistemine bağlayıp film izliyorum telefondan

Kerim.

Kerim.

Üye
Bi şey olmaz ben arabaya ve 1+1 e takıyorum sürekli.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt