1928 yılında cep telefonuyla konuşan kadın !!!

• 16 Kasım 2010
  • 3319 Okunma
  • 28 Cevap

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. 1928 yılında çekilmiş olan bir charlie chaplin sirk filminde, bir izleyicinin tesadüfen gördüğü bir kaç saniyelik o an kanınızı donduracak nitelikte. Alex Lovering'in teyzesinin tesadüfen farkettiği ayrıntı, göz ardı edilecek gibi değil. Videodaki bayan ceptelefonu benzeri bir aleti kulağında tutarak yürüyor, bir an duraksıyor ve sırıtıyor. Filmi inceleyen bilirkişiler kadının fotomontaj olmadığını, yalnız o dönemde bir hayli büyük olan işitme cihazlarından birisi olabileceğini söylüyorlar.
    İzlenme rekoru kıran videoyu sizlerle paylaşıyorum ve yorumlarınızı bekliyorum.
    YouTube - IMPORTANT!! TIME TRAVELLER IN CHARLIE CHAPLIN??? FROM 1928 (What do you think?)

ilkel işitme cihazlarını filmlerde görmüşsünüzdür
    < Resmi açmak için tıklayın >

Yazan: EroL
    Burak, tragedie, Revengeful ve 1 kişi daha bunu beğendi.
  2. :hmmm ben bir anlam veremedim..eğer dediğin gibi zaman makinasıyla gelecekten gelmiş ise,şimdiye kadar nasıl çıkmadı bu icad ortaya? :hmmm
    yok gelecekten gelmediyse,o elindeki cisim ne? :hmmm

3. Evet ya izlemiştim.. İlginç..

4. :hmmm

5. Vardır bir açıklaması gelecekte yolculuk yaptı falan saçma olur kanaatimce:hmmm

6. neden saçma olsun ki? :hmmm
    klonlama kadar gerçek olabilir bu da zamanla..ya da var biz bilmiyoruz :hmmm

7. < Resmi açmak için tıklayın >

ilk üretilen telefonlar bunlar.

1973 yılında ilk cep telefonunun mucidi olan Martin Cooper'dir.

bu bilgileri göz önünde bulundurunca daha bir ilginçleşiyor olay.

8. işte biz de onu diyoruz..1928 yılında cep telefonu icadı yapılmamış :hmmm

9. Geleceğe yolculuk, ışık hızı kadar hızlı bir şey günümüzde bile yok o dönemde farklı bir formülle yolculuk yapsa elbet birileri bilirdi.
    Konuşacak çok şeyim var da yazıya dökemiyorum:D

10. bilmiyorum ya :hmmm

11. O zamanda teknolojiyle gelecekte yolculuk yapması imkansız bir şey gibi, belkide uzaylılar var:naughty:

12. Daha önce gitmiş gibi konuştun :D

13. Doğrudur, 1928'de cep telefonumu kaybetmiştim bu kadın almış meğersem o sırada da kendimi aramıştım getirsin versin diye:hmmm

14. :oha:
    bu da bir ihtimal..ama uzaylı insana benzer mi ? :D

15. Kadının uzaylı olduğunu kastetmemiştim, getirip bir uzaylı bırakmıştı belki o sırada onunla konuşuyordu:)

16. Mustafa Topaloğlu

17. Elindeki cismi gördünüz dimi arkadaşlar. Siyah renkli bişey var onunla konuşuyor

18. öyle bir ihtimal %0..çünkü öyle bir şey olmuş olsa bile o kadın nereden bilecek o cismin ne işe yaradığını?

19. uzaylılar kesinilikle var:megafon:

20. koskoca uzaylı cep telefonumu kullanacak yahu :D

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
19/09/2018 - 15:31