19 TL'lik Genç Paket - Numara Taşıma ile Gelen Gençlere Özel

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
guney28

guney28

Üye
    Konu Sahibi
19 TL'lik Genç Paket - Numara Taşıma ile Gelen Gençlere Özel
Arkadaşlar ben bunu okuduğumda çok güzel bi kampanya diye düşündüm fakat anlamadığım şeyler var. 12 ay 500dk sms internet felan veriyor ama bu her ay 19 tl yüklersem mi olacak yoksa numaramı taşıdıgım için mi verilecek 10 tl felan yüklesemde olur mu yardım lütfeen

Mücahid58

Üye
Kardeşim ben şuan bu paketteyın ve memnunum 12 ay boyunca kayıt zamanın ne zamansa o gün 19 tl yükleyeceksin yani 19 tl karşılığı veriyor ben memnunum

guney28

guney28

Üye
    Konu Sahibi
Kardeşim ben şuan bu paketteyın ve memnunum 12 ay boyunca kayıt zamanın ne zamansa o gün 19 tl yükleyeceksin yani 19 tl karşılığı veriyor ben memnunum

teşekkürler kardeşim verdiğin bilgiler için...

goldonfreeman

goldonfreeman

Üye
bende dun vodafone numaramı tasıdım bakalım tasınsın guzel bı paket secenegı yapmıslar

bozoklu_66

bozoklu_66

Üye
peki 12 aydan sonra ne olacak bilgisi olan varmı ¿

ugler

Üye
Çekim kalitesi her ne kadar kötü olsa da fiyat ve içeriği ile cezbediyor ve kullanıyoruz. Aynı fiyatla Vodafone ya da Turkcell veriyo olsa hiç durmam ikisinden birine geçerim.

m.kaya.o9

m.kaya.o9

Üye
ben yıllardır turkcell kullanıyordum arkadaşımın tavsiyesi ile geldim aveaya geldiğim için çok memnunum bu tarifeyi kullanıyorum dakika sms internet bana 1 ay çok rahat yetiyor gerçekten çok güzel bir tarife ve kim demir avea çekmiyor diye artık her yerde çekiyor.. Avea seni seviyoruz ama sms 1500 yaparsan yaparsan seviniriz =D

• Beğen
Tepkiler: ankarali6600
guney28

guney28

Üye
    Konu Sahibi
ben yıllardır turkcell kullanıyordum arkadaşımın tavsiyesi ile geldim aveaya geldiğim için çok memnunum bu tarifeyi kullanıyorum dakika sms internet bana 1 ay çok rahat yetiyor gerçekten çok güzel bir tarife ve kim demir avea çekmiyor diye artık her yerde çekiyor.. Avea seni seviyoruz ama sms 1500 yaparsan yaparsan seviniriz =D

kardeş telsiz vergisi alıyorlar mı peki

trsword52

trsword52

Üye
bildiğim kadarıyla tüm operatörler alıyor.

calypso16

calypso16

Üye
1gb yetmiyor bana 30tl'lık tarifeye geçecektim faturalıymış vazgeçtim

LifeAfterDeath

LifeAfterDeath

Üye
peki 12 aydan sonra ne olacak bilgisi olan varmı ¿

12 aydan sonra aylık 500 dk. her yöne olan dakikalar, 1.000 dk. avea içine dönüşüyor. SMS ve internette değişme yok diye biliyorum.

onurty

Üye
ben dahha bugun aktıv hale gel numara tasıma ıslemım sımdı ılkde ne yapmam gerekıor adam demıstıkı alo de kapat sonra 20 tl yukle demıstı bana yarıdmlarını bekıorumm

guney28

guney28

Üye
    Konu Sahibi
ben dahha bugun aktıv hale gel numara tasıma ıslemım sımdı ılkde ne yapmam gerekıor adam demıstıkı alo de kapat sonra 20 tl yukle demıstı bana yarıdmlarını bekıorumm

Aynen öyle yapıyorsun birini ara kapat sonra 20 tl yükle 5YUZ yaz 1991'e gönder işlem tamam

iPhone.4S

iPhone.4S

Üye
1gb yetmiyor bana 30tl'lık tarifeye geçecektim faturalıymış vazgeçtim

30 tlye olan tarife benim cok hosuma gitti , sinirsiz interent flan.. ama faturali

faturali olunca konusma kesiliyor mu?(verdigi konusma atiyorum 1000 dk) yoksa konusturup ekstra ucret mi aliyorlar 35-40 tl gibi?

phasan

phasan

Üye
30 tlye olan tarife benim cok hosuma gitti , sinirsiz interent flan.. ama faturali

faturali olunca konusma kesiliyor mu?(verdigi konusma atiyorum 1000 dk) yoksa konusturup ekstra ucret mi aliyorlar 35-40 tl gibi?

30 tl konusma net sms lan paket kapandı

hard man

hard man

Üye
30 tl konusma net sms lan paket kapandı

ARKADASLAR EGER AVEA SEC TAIFELERINI DIYORSANIZ ONLAR FATURASIZ HATLARADA PAKET OLARAK GECERLI OLUYOR DETAYLI BILGI avea.com.tr de PAKETLERDE BULABILIRSINIZ

phasan

phasan

Üye
ARKADASLAR EGER AVEA SEC TAIFELERINI DIYORSANIZ ONLAR FATURASIZ HATLARADA PAKET OLARAK GECERLI OLUYOR DETAYLI BILGI avea.com.tr de PAKETLERDE BULABILIRSINIZ

hanı su 500 yenı nesıl varya 30 tl o kapandı onu demek ıstedım

iPhone.4S

iPhone.4S

Üye
sec ler guzel degil ya.. yeni nesil tarifeleri iyiydi onlar bitti

aaa43

Üye
banada 1gb net yetmiyor ayrıca kalan int. sms ve dakikamı nereden öğrenebilirim. ve 30tl yada farklı kampanyalar varmı?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt