16 yaşındayım ama...

Sponsorlu Bağlantılar

Kaishakunin

Kaishakunin

Üye
    Konu Sahibi
16 yaşındayım ama...
Öncelikle merhaba.Başlıkta da belirttiğim gibi 16 yaşındayım ama alın bölgemde kırışıklıklar oluşmaya başladı.Şimdilik o kadar belirgin değil de en fazla 7-8 yıl içinde belirginleşir diye tahmin ediyorum ve birazcık korkuyorum aslında sizce nedenleri neler ve ne yapmalıyım?

.caner.

.caner.

Üye
Yaşlanıyorsun dostum :oke: sorun olduğunu sanmıyorum fazla sinirlenmekten dolayi bence :oke:

hikmet366

hikmet366

Üye
kilo varsa ondandır

Kaishakunin

Kaishakunin

Üye
    Konu Sahibi
Çok kilolu değilim.Boy 1.73 kilo 72.Ve benden çok dahaşişman olan bir sürü arkadaşım var ama onlarda böyle bir sorun yok..

- - - Eklendi - - -

Yaşlanıyorsun dostum :oke: sorun olduğunu sanmıyorum fazla sinirlenmekten dolayi bence :oke:

Yaşlanmak?Evet asabi bir yapım olduğu da söylenebilir.

Invoke

Invoke

Üye

Hacı bende de olacak sanırım ilerde, hep gözleri kısıp çatık bakıyormuşum farkında değilim. Ama geçen kardeşim dedi pcye bakarken bile öyle. Senin ilerde çok kırışıklığın olur dediler :D

Mutluluk zayıflıktır diye, imzan var yüzün halin nasıldır kim bilir :D Diyeceğim o ki fazla kasma :D

.caner.

.caner.

Üye
Yaslaniyorsun tabiki. Ama sakasina demistim her gecen gun biraz daha yaslaniyor insan

Eldaredge

Eldaredge

Üye
sacmalamayin genetik oluyor yaslanma falan deil 1 ay kasini kaldrma mimiklerini kullanma ve farki gor

время

время

Üye
Cildin yağlı mı?

Kaishakunin

Kaishakunin

Üye
    Konu Sahibi

Hacı bende de olacak sanırım ilerde, hep gözleri kısıp çatık bakıyormuşum farkında değilim. Ama geçen kardeşim dedi pcye bakarken bile öyle. Senin ilerde çok kırışıklığın olur dediler :D

Mutluluk zayıflıktır diye, imzan var yüzün halin nasıldır kim bilir :D Diyeceğim o ki fazla kasma :D

Bişeye odaklaninca 5 dk sonra kaslarim falan catiliyomus .s farkında bile değildim :D

- - - Eklendi - - -

Cildin yağlı mı?

Çok değil

- - - Eklendi - - -

sacmalamayin genetik oluyor yaslanma falan deil 1 ay kasini kaldrma mimiklerini kullanma ve farki gor

Ajda Pekkan gibi mi dolaşıyım 1 ay :D

Invoke

Invoke

Üye

Kim saçmalıyor sence? Adam sinirli duruyor kaşlar o şekle alışıyor alnı kırışıyor. Bu kadar basit.

Kaishakunin

Kaishakunin

Üye
    Konu Sahibi
Karizma katmiyor da değil :p ;)

by-pegasus

Üye
sigara içiyorsan ondanda olabilir bende içiyorum şu anda tertibiz ama benim gösterdiğim yaş 20

Üst Alt