16 gb telefon da cihazda yeterli alan yok sorunu

Sponsorlu Bağlantılar

sedat5453

Üye
    Konu Sahibi
16 gb telefon da cihazda yeterli alan yok sorunu
10 gb telefon hafızası boş. Ama uygulama yüklerken cihazda yeterli alan yok diye uyarı verip yüklenmiyor. Bunu nasıl çözeceğim

Karavelaa

Üye
10 gb telefon hafızası boş. Ama uygulama yüklerken cihazda yeterli alan yok diye uyarı verip yüklenmiyor. Bunu nasıl çözeceğim
Hafıza kartı varmı peki.Var sayılan hafızaya SD Kartı almış olabilirmisin?

sedat5453

Üye
    Konu Sahibi

sedat5453

Üye
    Konu Sahibi
Discovery 16 gb Tercih edilen olarak dahili cihaz depolanması olarak yaptım ama yine aynı.

Karavelaa

Üye
Discovery 16 gb Tercih edilen olarak dahili cihaz depolanması olarak yaptım ama yine aynı.
Depolama bölümünün bir ss'sini alabilirmiyim zahmet olmassa?
Ayrıca uygulamalar bölümünü

Karavelaa

Üye
232 çokta değil.Mesala benim telde 650den az ise yüklemiyor daha.Telefon hafızasında bir şeyler varsa SD karta taşı yada mecbur bir şeyler sileceksin.Dediğim gibi 232 telefon için sınır dışı olabilir.Eskiden de oluyordumu bu?

sedat5453

Üye
    Konu Sahibi
232 çokta değil.Mesala benim telde 650den az ise yüklemiyor daha.Telefon hafızasında bir şeyler varsa SD karta taşı yada mecbur bir şeyler sileceksin.Dediğim gibi 232 telefon için sınır dışı olabilir.Eskiden de oluyordumu bu?
Oluyor sürekli. Peki bu 10 gb hafızaya uygulama yükleyemeyecekmiyiz? Mesala 4gb falan oyun indirsem nasıl indirebilirim?

Karavelaa

Üye
Oluyor sürekli. Peki bu 10 gb hafızaya uygulama yükleyemeyecekmiyiz? Mesala 4gb falan oyun indirsem nasıl indirebilirim?
İnternetten OBB'sini hafıza kartına atarsan olur büyük ihtimal.Ama tam bilmiyorum benimki sd kartsız olduğu için :D.bir dene haber ver:D
Zaten adamlar ne akılsa SD kartı belge amaçlı kullanmak için ekleniyor:D

sedat5453

Üye
    Konu Sahibi
İnternetten OBB'sini hafıza kartına atarsan olur büyük ihtimal.Ama tam bilmiyorum benimki sd kartsız olduğu için :D.bir dene haber ver:D
Zaten adamlar ne akılsa SD kartı belge amaçlı kullanmak için ekleniyor:D
Tamam kardeşim teşekkürler.

• Beğen
Tepkiler: Karavelaa

sedat5453

Üye
    Konu Sahibi
Bu Generale mobile telefonunun ucuz telefon sisteminden kurtuldum. 16gb hafızası olan telefon dan 10 gb boş alan olduğu halde, neymiş 4.90 Verdiği rom alanına sadece uygulama yüklendiği için kalan 10 gb lik hafızayı. uygulamalarda kullandırtmıyor. Ama sony gibi telefonlarda 16 gb lik alanın tamamına dahi uygulama yükleyebiliyorsunuz. Şu an Xperia m 5 var bende böyle bir sorunum da kalmadı.

Üst Alt