1500-2000 TL arası TV

Sponsorlu Bağlantılar

foreverthe

foreverthe

Üye
    Konu Sahibi
1500-2000 TL arası TV
Merhaba arkadaşlar 1500-2000 TL civarı bütçemiz var. Bu fiyata en iyi hangi TV'yi alabiliriz ? Yardımcı olursanız lütfen, şimdiden çok teşekkürler.

yumyjikk2

Üye
Philips 42pfl6007 serisine bakabilirsin yada

buda güzel bir ürün

foreverthe

foreverthe

Üye
    Konu Sahibi
Bu fiyat aralığına 42'' biraz düşük değil mi ? 50'''ler filan var sonuçta bu veya bu

- - - Eklendi - - -

Updullah :ehe

yumyjikk2

Üye
Bu fiyat aralığına 42'' biraz düşük değil mi ? 50'''ler filan var sonuçta bu veya bu

- - - Eklendi - - -

Updullah :ehe

Senin yazdıkların Plazma modelleri benim yazdıgım led tv ayrıca lg ve philips arasında marka kalitesi olarak cok fark var.
Saygılarımla

foreverthe

foreverthe

Üye
    Konu Sahibi
Çok mu fark var ?

kaangul

Üye
Bu devirde plazma alinmaz bence elektrik tuketimi cok fazla

foreverthe

foreverthe

Üye
    Konu Sahibi
Ne alayım sizce ?

yumyjikk2

Üye
Çok mu fark var ?

Ben philips servisinde calısıyorum fakat servisinde calısıyorum diye degil gercekten kaliteli ve sorunsuz buldugum icin philipsi öneriyorum ayrıca led tv ve plazma tv arasındaki farklara netten az arastırırsanız bulabilirsiniz.
Saygılarımla

foreverthe

foreverthe

Üye
    Konu Sahibi
Ben philips servisinde calısıyorum fakat servisinde calısıyorum diye degil gercekten kaliteli ve sorunsuz buldugum icin philipsi öneriyorum ayrıca led tv ve plazma tv arasındaki farklara netten az arastırırsanız bulabilirsiniz.
Saygılarımla
buna göre Plazma daha iyi ? :D

crazynail1

Üye
Vestel 42pf8060 tavsiye ederim çok güzel

Lohengram

Lohengram

Üye
LCD yada LED alcaksan LG marka tercih edeceksin... :oke:

smh60

smh60

Üye
Bende LG öneriyorum :)

enterneoll

enterneoll

Üye
plazma alma lcd veya led tercih et led bence daha iyi biz lg 55lw650s kullanıyoruz belki sende lw serisinden bir televizyon alabilirsin :) veya samsung'da çok iyidir ve televizyonun tasarımı çok başarılı

Üst Alt