15 günlük vpn serverlar 5 tl [2 kişilik]

Sponsorlu Bağlantılar

incimsi01

incimsi01

Üye
    Konu Sahibi
15 günlük vpn serverlar 5 tl [2 kişilik]
merhaba arkadaşlar,
vps server satışından sonra vps üzerine kurulmuş vpn server satışına başlamış bulunmaktayım serverlar asla kapanmaz garanti olarakda kapandığı her saat için bir gün ekleyeceğim üyeliğinize serverlar iki kişilikdir.İster tek kullanın ister arkadaşınızla kullanın bu size kalmış.Size mail adresimi vereceğim herhangi bir sorunda durumunda mail atmanız yeterli.Squıd proxy kurulumu ücretsiz isteyen arkadaşlar olursa kurar teslim ederim.Sunucu olarak elimde Rusya,Almanya,Fransa ve İngiltere bulunmakta almak isteyen arkdaşlar olursa anlık olarak hız testlerinide atabilirim.Torrent desteklidir.

exp_l0it

exp_l0it

Üye
reg kaydi yapiliyor mu ?
anonim mi ?

incimsi01

incimsi01

Üye
    Konu Sahibi
reg kaydi yapiliyor mu ?
anonim mi ?
Reg kayıtsız ıstersen 10 tllık uyelık bar hocam ıstersen ona alayım senı reg kaydı ıp kaydı yok anonık olarak takılırsın verı tutmaz ip hostları gunluk olarak sıfırlanır temızlenir.

paradox07

paradox07

Üye
biraz ayrintili bilgi verirsen (yani vpn hakkinda az cok bilgim var ama daha saglam bilgi almak istiyorum) alma potansiyelim var

incimsi01

incimsi01

Üye
    Konu Sahibi
biraz ayrintili bilgi verirsen (yani vpn hakkinda az cok bilgim var ama daha saglam bilgi almak istiyorum) alma potansiyelim var
hocam vpn servisimizi legal olmayan yollarla kullanıldığı için kapatmış bulunmaktayım

ALE-L21 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

exp_l0it

exp_l0it

Üye
hocam vpn servisimizi legal olmayan yollarla kullanıldığı için kapatmış bulunmaktayım

ALE-L21 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
vpn zaten o isler icin var :D ben sana anonim olup olmadigini o yuzden sordum :D