15 günlük nokia c6-01 kvk garantili !

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

corvia2

Üye
    Konu Sahibi
15 günlük nokia c6-01 kvk garantili !
arkadaşlar ben askerim teli 15 gün önce aldım paraya ihtiyaçtan satıyorum! Telde çizik bile yok kutusu ile herşeyiyle teslim edicem.. 690 tl.. Telin resmini koyamyorum ama netten bakn gumuş renkli kasası var.. askerde biraz sıkıntı oluyor anlarsınız işte :) 05344607675 arkadaşlar teli aradgnızda belki bkamam ama mesaj lara kesinlikle cevap veririm.. Teşekkürler

• Beğen
Tepkiler: Kingmortall

Kingmortall

Kingmortall

Üye
690 tl mi sıfırı zaten 600 lira ben 550 liraya aldım ne yaptın sen kardeşim :hmmm anca 350 400 eder

SezginKeskin7

SezginKeskin7

Üye
metro markette kdv'siz 475 tl, kdv'li 550 tl, genel piyasa fiyatı 599 tl, nette en ucuz fiyatı 583 tl arkadaşım...

Amaru Shady

Amaru Shady

Üye
bu fiyata çok zor

İsmail Çolak

Üye
ötv den haberiniz yok heralde bi bakın fiyatlarına :D

Burak

Üye
evet artık ötv farkı var.

Silinen Üye 2149105

Kapalı Hesap
resim yok ciddi açıklama yok fiyat uçmuş
:hmmm zor çok zor

corvia2

Üye
    Konu Sahibi
ne zoru dostumm telfncu 650 yi nakit veriyor ötv dn dolayı..820 tl sıfırı hem bu telde sıfır 15 gun oldu daha ekran jiletini duruyor daha

die4you.

Üye
650 veriyorsa gerçekten,boşuna zaman kaybediyorsunuz burda.

van_helsing7677

van_helsing7677

Üye
telefon c7 olmasın :)

MUHAMMED

MUHAMMED

Üye
ne zoru dostumm telfncu 650 yi nakit veriyor ötv dn dolayı..820 tl sıfırı hem bu telde sıfır 15 gun oldu daha ekran jiletini duruyor daha
Kardeş biraz sallıyo gibisin kusura bakma ama :D Telefoncular ona 400den fazla hayatta vermez! Veriyorsa da dakka durma sat ve alan adamın da alnından öp, kaç hemen :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...