15.12.2011 Yeni Harita Güncellemesi

Sponsorlu Bağlantılar

dreambutreal

Üye
Bende yaptım ne biliyim fark yok okadar.Tabi heryeri güncellemiyorlar sanırım
Uydu görünümü tamamiyle akıcı bi hale gelmiş bence bu çok iyi oldu

ya nrrden çıktı şimdi bu güncelleme daha dün baktım yoktu yarım saat öncede bilgisayar başındaydım cepten gireyim dedim yeni güncelleme olduğunu öğrendim şu haritaları wifi olmadan güncelleme sorununu halledemediler ben 4gb internet paketi kullanıyorum bırakın isteyen istediği gibi yüklesin uok wifi yok suit ben uğraşmak istemiyorum onlarla zaten evimde bilgisayar yok :(
sadece wifi ile update yapilabilmesinin sebebi ; operatör üzerinden yapilan updatelerde serverlarin uzun süreli meşgul olması. Dolayısı ile kısa sürede ve hızlı update yapılması , ve böylece herkezin çabucak update yapabilmesi amaçlanmiştir diye düşünüyorum.

engin_erg

engin_erg

Üye
bende 184MB çıktı

AsaRTy

AsaRTy

Üye
C6-01'ede Gelmiştir Güncelleme Şayet Bende var.

SilentOne

SilentOne

Üye
hiç sorma kardeşim ya :D

cardanadam

cardanadam

Üye
Uydu görünümü tamamiyle akıcı bi hale gelmiş bence bu çok iyi oldu

sadece wifi ile update yapilabilmesinin sebebi ; operatör üzerinden yapilan updatelerde serverlarin uzun süreli meşgul olması. Dolayısı ile kısa sürede ve hızlı update yapılması , ve böylece herkezin çabucak update yapabilmesi amaçlanmiştir diye düşünüyorum.

ama benim intenetim 4gb ve süper hızlı indiriyor hattım vodafone o 7,99 liralık internet gibi değil ben bu telefonla video ve bu sitedeki oyunları rahatlıkla indirebiliyorum

OttomaN TigeR

OttomaN TigeR

Üye
Bende şimdi yükledim...

u_cosar

u_cosar

Üye
teşekkürler

Baytar21

Üye
tşk

afsinbeyyy

afsinbeyyy

Üye
bende yükledim =)

aldemirfatih

aldemirfatih

Üye
ben nie göremiyorum ki.:hmmm

bayon

Üye
bu ne arkadaş yaa c6 01 de telefon hafızasında 340 mb kafıza kartında 6 gb yer boş durumda suite bana hafıza kartınız dolu türkiye haritası yüklenemiyor diye uyarı veriyor nasıl iş yaa

aynı sorunu bende yaşıyorum ya telefona format da attım hafıza kartını da biçimlendirip denedim yine aynı hatayı veriyo

marti2771

Üye
teşekkürler....

qsaw

qsaw

Üye
denedim c6-01 de çalışıyor

hydrop

Üye
arkadaşlar bu haritaların hangisi en günceli acaba.

namarem

Üye
merhaba arkadaşlar kolay gelsin bende bu program yüklü fakat bi türlü pusula çalışmıyor konum bulamıyor herşey tamam programda güncellemeler hepsi fakat şöylede birşey var ben hattımı internete girmemesi için müşteri hizmetlerini arayıp kapattırmış iptal ettirmiştim wap ayarları oluyor galiba kapatma nedenide kendi kendine internete giriyor faturaya yansıyor şimdilik sadece wifi ile bağlantı kullanıyorum o yüzden girememe gibi bi durum olabilir mi ? programı tıklıyorum git diyorum konum arıyor ayarlar genel bağlantı çevrimdışı şebeke hedefi internet ölçü sistemi inç kullanılan hafıza f ilgi için şimdiden teşekkürler kolay gelsin iyi çalışmalar

ravenas

ravenas

Üye
Bu güncelleme halen bende gözükmüyor neden acaba?

Emin SOLAK

Emin SOLAK

Üye
arkadaşlarbu nokia suite nasıl gircez. ana ekranda MAĞAZA yazıyor oradan mı bakıyorsunuz bu güncelleme gelip gelmediğini? lütfen cvp bekliyorum

lewwwent

lewwwent

Üye
önce pcdeki pc suiteyi güncelleyin sonra telefonunki görünüyor ;)

melikgard

Üye
nasıl güncellerim

Üst Alt