14’lük Tarife’liler için muhteşem bir haber! Muhteşem 1 GB İnternet Paketi ayda 3 TL’ye sizinle

Sponsorlu Bağlantılar

phasan

phasan

Üye
    Konu Sahibi
14’lük Tarife’liler için muhteşem bir haber! Muhteşem 1 GB İnternet Paketi ayda 3 TL’ye sizinle

MUHTESEM yazıp 1788’e SMS gönderebilirsiniz.*120#’yi tuşlayarak anında satın alabilirsiniz. Bu servisimizi 7 gün 24 saat kullanabilirsiniz.444 6 788 Pttcell Müşteri Hizmetlerini arayabilirsiniz

• Beğen
Tepkiler: Sarangni

Gundillac

Gundillac

Üye
Sitede net hızı Hakkı'nda bir şey bulamadım fakat 1 gb den sonra internet hızının düşeceği fakat ücret kesilmeyeceği söyleniyor paket sınırsız mı acaba ve ilk 1 gb ilk kullanımın hızı nedir?

blastx

blastx

Üye
Bende bu paketi görünce 2 yıldan sonra ADSL yı kapatıp pttcell e döndüm bence çok çok iyi
Sitede net hızı Hakkı'nda bir şey bulamadım fakat 1 gb den sonra internet hızının düşeceği fakat ücret kesilmeyeceği söyleniyor paket sınırsız mı acaba ve ilk 1 gb ilk kullanımın hızı nedir?
K.maraş ta 500kb/sn idi

• Beğen
Tepkiler: phasan
phasan

phasan

Üye
    Konu Sahibi
Pttcell gelişiyor cok uygun paketler var birde kendi gsm şirketi olsa

bozoklu_66

bozoklu_66

Üye
Bu paket sureklimi olacak acaba yoksa belli bi zaman sonra ya zam yada kaldirmasinlar

blastx

blastx

Üye
Bu paket sureklimi olacak acaba yoksa belli bi zaman sonra ya zam yada kaldirmasinlar
Beklyip göreceğiz
Tarifeye geçecek arkadaşların dikkatine avea dan pttcell e geçerseniz taahhüt indirimi ve 12 ay geçerli 1 GB hediye verilmiyor üstelik ben aveadan geçerken 46tl bakiyem vardı onu da şildi avea dikkat edin derim

phasan

phasan

Üye
    Konu Sahibi
Beklyip göreceğiz
Tarifeye geçecek arkadaşların dikkatine avea dan pttcell e geçerseniz taahhüt indirimi ve 12 ay geçerli 1 GB hediye verilmiyor üstelik ben aveadan geçerken 46tl bakiyem vardı onu da şildi avea dikkat edin derim
Pttcell kampanyalarından faydalanmak için türkcell yada vodafone olmaları şart

bozoklu_66

bozoklu_66

Üye
Bende aveadan Gecmistim ama 3 ay falan oluyo

murat.122a

murat.122a

Üye
faturalımı faturasızlar a da olurmu

MzKARTAL

MzKARTAL

Üye