14-15 Yaş Çocuk Abiyeleri | 14-15 Yaş Çocuk Abiye Elbiseler


First Lady

First Lady

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
çocuk abiye modelleri, çocuk abiye elbiseleri, çocuk abiye elbise modelleri, 2012 çocuk abiyeleri, 14 yaş çocuk abiyeleri, 15 yaş çocuk abiyeleri, 14 yaş çocuk abiye elbise, 15 yaş çocuk abiye elbise, 15 yaş için çocuk abiyeleri, 14 yaş için abiye elbise

14 ve 15 yaşındaki kızlar için birbirinden güzel abiye kıyafetlere imza atan tasarımcılar, yeni sezonda kız çocuklarının aklını başından alacaklar. Renkleri, modelleri, desenleri ve süslemeleri ile çok hoş abiye elbiseler özel günlerde çocuklarınızın muhteşem görünmesini sağlayacak. 

Benzer KonularMaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’in yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt