11880 Civciv Reklamı Videosu (Sarı Kuş Reklamı)


Doğuş Pertez

Doğuş Pertez

Admin
    Konu Sahibi
Türkiye’nin en ünlü numara sorgulama servislerinden birisi olarak karşımıza çıkan 11880 civciv reklamı oldukça çok merak ediliyor. 11880 Civciv Reklamı internette izlenme rekorları kırarken, YouTube’da bu video yüzbinlerce kez izleniliyor. 118 80 Yeni Civcivli Reklamı ve Reklamda Çalan Müzik sizler için bu videomuzda.

Medyaları görüntülemek için kayıt olmalısınız
 
Rygebin

Rygebin

Üye
Şunun neyini beğeniyorlar ki :hmmm
 
Murat Alper

Murat Alper

Moderator
daha çok sanki çocuklara hitap ediyor :hmmm
 
  • Beğen
Tepkiler: kaankulahli

Benzer Konular

Revengeful
  • Kilitli
    • Beğen
Cevap
1
Görüntüleme
846
Revengeful
Cevap
8
Görüntüleme
3K
MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt