''10''un adı İmparator!

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
India

India

Üye
    Konu Sahibi
''10''un adı İmparator!

2012 model Galatasaray rekora koşuyor.. Eski efsane Bülent Korkmaz'ın ikinci yarıda 10 kişi oynayan Karabük'ü farklı geçildi, 1987-88'deki 9 maç üst üste galibiyet rekoru Terim'le yeniden yazıldı, 10. rekor maçı ve rakipler için yeni bir gözdağı daha verildi..

Galatasaray: 5 - Kardemir Karabükspor: 1

Stat: Türk Telekom Arena

Hakemler: Mustafa Kamil Abitoğlu, Volkan Narinç, Asım Yusuf Öz

Galatasaray: Muslera, Ujfalusi, Semih Kaya, Servet Çetin, Hakan Balta, Kazım Kazım, Selçuk İnan, Melo, Emre Çolak, Elmander, Baros

Kardemir Karabükspor: Orkun Usak, Erdem Özgenç, Hamza Çakır, Mabiala, Seric, Mustafa Sarp, Erkan Taşkıran, Birol Hikmet, Kağan Söylemezgiller, Shelton, Cernat

Goller: Dk. 2 Baros, Dk. 42 ve 68 Elmander, Dk. 48 Felipe Melo (pen), Dk. 87 Engin Baytar (Galatasaray) , Dk. 66 Mustafa Sarp (KDÇ. Karabükspor)

Kırmızı kart: Dk. 45 + 1 Mabiala (Kardemir Karabükspor)

DiaBLoS

DiaBLoS

Moderator
Melo , Fatih Terim i ne yapıyor acaba :D

Bu arada Bülent in , hocalık yaptığı takımdan zaten bir süpriz falan beklenemezdi ...:D
Tahmin ettiğim sonuç çıktı ortaya ..! Maçı da izlemedim bu arada ...

ssercan

Üye
Melo , Fatih Terim i ne yapıyor acaba :D

Bu arada Bülent in , hocalık yaptığı takımdan zaten bir süpriz falan beklenemezdi ...:D
Tahmin ettiğim sonuç çıktı ortaya ..! Maçı da izlemedim bu arada ...

İzleseydin böyle bi yorum yapamazdın zaten ;)

DiaBLoS

DiaBLoS

Moderator
İzlesek de sonuç aynıydı , değişecek miydi sanki ? :D
Bülent in olduğu hangi takımdan hayır gelmiş ki :D

ssercan

Üye
İzlesek de sonuç aynıydı , değişecek miydi sanki ? :D
Bülent in olduğu hangi takımdan hayır gelmiş ki :D
Adamlar ilk 30 dakika iyi top oynadı. Özellikle 25.sn kaçan gol ve shelton direk dönen topu var. Birini atsalar yine değişik olabilirdi.

DiaBLoS

DiaBLoS

Moderator
Fenerbahçe maçı Galatasaraya ilaç geldi diyebiliriz .:)
Öyle yada böyle kazanıyorlar bir türlü ..!

Bakalım nereye kadar gidecekler ...

arslansem

arslansem

Üye
Vites 5 son gaz ileri :) son 2 maçtır oyuna geç başlıyoruz ama nedense.Karabük golü bulsaydı gidişat farklı olurdu.Sonuçta 9 maçlık bir seri Eskişehir'e taşınıyor...

DiaBLoS

DiaBLoS

Moderator
Geçen sene deplasman da Eskişehir i yendiğimiz zaman Bülent uygunu eleştirenler , formsuz damgası vuranlar ;

Bu sene gördük ki ,
Bakın Arif Erdem ile Bülent Korkmaz nasıl çatır çatır oynattı takımlarını , son ana kadar gidip geldi maçlar DEĞİL Mİ.!​
Biri 4 , biri 5 yedi ... HEY MAŞALLAH ..! YAKIŞIIIIR ...

Üstelik Arif efendi , maç sonu Galatasaray teknik heyetiyle kahkahalarla , sarmaş dolaş olmuştu .. İYİ HATIRLARSINIZ ..!

arslansem

arslansem

Üye
Ali çocukça şeyler yazmışsın gerçekten.Bu dediklerin çok eski devirlerde kaldı.Arif Erdem'in takımı Belediye ile Bülent Korkmaz'ın Karabük takımları ilk yarılarda ikisi de Galatasaray'dan iyi oynadı.İki maçın da ortak yanı ilk yarıdan 10 kişi kalmalarıydı.Ve ben eminim ki bu takımlar 10 kişi kalmasaydı çok zor galibiyetler alırdık biz.Belki de 1 puanla yetinirdik kim bilir.Kolay değil liderin deplasmanında bu tempoda böyle hızlı ve istekli takıma karşı 10 kişi maçı bitirmek.Kaldı ki senin takımın Fenerbahçe bile 11 kişi burada 3 yedi sen de biliyorsun ki daha fazlasını da kolaylıkla yerdi 4-5 olurdu.
Arif Erdem maç bittikten sonra 5 yıllık hocası babası gibi gördüğü Fatih Terim'in yanına gidiyorsa,arkadaşları Ümit Davala ve Hasan Şaş ile maç sonunda sohbet ediyorsa bundan normal bir durum yoktur.Kafasını önüne eğip yanlarına uğramadan soyunma odasına gitmesi anormal olmaz mıydı?Aynı şekilde Bülent Korkmaz'ın bunları yapması kadar normal bir şey yoktur.Eminim ki sadece maçta stadda değil sık sık görüşen telefonlaşan insanlar bunlar.
Bu iki takımı ve iki insanı zan altında bırakmak çok kolaydır.Ama maçlara bakarsak aklın ucundan bile geçmez bu söylediklerin.Fenerbahçeli biri tarafından bu sözlerin söylenmesini yadırgamıyorum altında bir şeyler arayacaklardır illa ki.Ama kesinlikle hiç göründüğü gibi olmadığını düşünüyorum

DiaBLoS

DiaBLoS

Moderator
4 tane yemiş ,üstelik ofsayttan haksız yere gol yemiş , oyuncusu haksız yere kırmızı kart yemiş bi takımın hocası maç sonu kahkahalar atar mı ? Hani bunlar profosyeneldi? Geçiniz bunları :)

ssercan

Üye
Biz Rıza Çalımbay sivas falan deyince yok falan çekenler şimdi gelmiş Arif erdem Bülent korkmaz diyor. Ne kadar komik değil mi ?

arslansem

arslansem

Üye
Valla Galatasaray'ın son 9 maçında bütün rakiplerini eze eze farklı skorlarla yendiği apaçık ortada Ali.Bir yerlerde bahane buluyorsanız sorun sizde.Çok fazla detaylara girmeyin.Aslına bakarsan bugün de Ertuğrul ve yardımcısı Mutlu eski Beşiktaşlıydı,şüphelenmedim değil hani :hmmm

DiaBLoS

DiaBLoS

Moderator
Adamlar çatır çatır oynadı ama Semih ... Yani arada KOCAMAN BİR FARK VAR :)

arslansem

arslansem

Üye
Karabük ilk yarım saatte 3 tane %100'lük gol kaçırdı maçı izlemediğin için bilmiyorsun tabii.Ulan karabük te zaten napsın puanı Bülent hoca adam valla sattı bize maçı :ehe

DiaBLoS

DiaBLoS

Moderator
Sattı falan demiyorum dostum... Geçen sene böyle suçlanmıştı Bülent Uygun ,Fenerbahçenin çocuğu diye ... Bir ondaki hırsa bak , bir de şu sizin adamların hırsına bak ... Aradaki farkı gösterdik sadece ... :oke:

Bülentten , Ariften hoca mı olur Allah aşkına ... :ehe:ehe

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...