Telefon Tavsiyesi 1000tl telefon onerisi

Sponsorlu Bağlantılar

muhammettvurucu

muhammettvurucu

Üye
    Konu Sahibi
1000tl telefon onerisi
Sa arkadaslar ben telefon alacagim da ilk oncelikle windows phone olmasin :) istediğim özellikler batarya sıkıntısı olmasın performans oyun da dahil iyiye yakin olsun en azindan kamera da vasat olmasa iyi olur :) her turlu fikre açığım bir de bu saatten sonra iphone 5 alınır mi?

DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
I Phone 5 İ Birak 5S İ Alınmaz.Asus Max Al Bak Keyfine

muhammettvurucu

muhammettvurucu

Üye
    Konu Sahibi
5s neden alinmaz? Maxx oyun performans kötü sanki
Bendeki s3 neodan tek farki buyuklugunden dolayi batarya

firostr

firostr

Üye
General Mobile 5 Plus diyecem ama adamlar 999tlye her türlü özelliği en son ne oluyosa onu koymuşlar
Kronik sorun çıkabilir diye düşünüyorum

• Beğen
Tepkiler: muhammettvurucu
byAndroid

byAndroid

Üye
Gm 5 plus yada xiaomi Mi4, g3 te olabilir

MI 4LTE cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

• Beğen
Tepkiler: Aybars1979

Silinen üye 2362831

Kapalı Hesap
Silindi

Son düzenleme:
  • Beğen
muhammettvurucu

muhammettvurucu

Üye
    Konu Sahibi
Gm 5 plus yada xiaomi Mi4, g3 te olabilir

Kardesim sen mi4 4g mi kullaniyorsun? Aldiysan nerden aldın? Bi sorun çıktı mi herhangi bir konuda?
General Mobile 5 Plus diyecem ama adamlar 999tlye her türlü özelliği en son ne oluyosa onu koymuşlar
Kronik sorun çıkabilir diye düşünüyorum
Yok yok ucuz diye bozuk çıkmaz general saglam artik :D

Silinen üye 2362831

Kapalı Hesap
Silindi

Son düzenleme:
  • Beğen
Polymath

Polymath

Üye
Huawei g8- metal kasa, ois destekli kamera, 32gb bellek +artırabilir hafiza, 3 gb ram, snapdragon 617 işlemci. Full hd ekran, 3000 mah batarya. Andoid 6 ve sonrakini dr alir guncelleme olarak

Huawei g8i tek gecerim. Fiyati 1180 hepsiburadada

• Beğen
Tepkiler: firostr ve muhammettvurucu
byAndroid

byAndroid

Üye
Generali sattım 450 TL ye :D mi 4 Lte dan yazıyorum mesajları :D Miui Türkiye den aldım cihazı ama artık getirmeme kararı aldılar çünkü Ağustos ayında mi5 getirecekler (belki Mi4s de gelebilir), şuanda da hepsiburada da satışı var delta garantili 2 yıl. 900 a düştü zaten. Fiyatına göre mükemmel görenler hayran kalıyor çelik çerçeve çok şık duruyor zaten. Ben alalı 1.5 ay oldu şans işi işte 2-3 hafta önce bi ölü pixel çıktı cihazda onuda milletin gözü kaldı diye yorumluyorum :D beklerim dersen mi5 bekleyebilirsin bütçe yi artirirsin o vakit

• Beğen
Tepkiler: Silinen üye 2362831
muhammettvurucu

muhammettvurucu

Üye
    Konu Sahibi
Generali sattım 450 TL ye :D mi 4 Lte dan yazıyorum mesajları :D Miui Türkiye den aldım cihazı ama artık getirmeme kararı aldılar çünkü Ağustos ayında mi5 getirecekler (belki Mi4s de gelebilir), şuanda da hepsiburada da satışı var delta garantili 2 yıl. 900 a düştü zaten. Fiyatına göre mükemmel görenler hayran kalıyor çelik çerçeve çok şık duruyor zaten. Ben alalı 1.5 ay oldu şans işi işte 2-3 hafta önce bi ölü pixel çıktı cihazda onuda milletin gözü kaldı diye yorumluyorum :D beklerim dersen mi5 bekleyebilirsin bütçe yi artirirsin o vakit

Yani hepsiburadadan alsam sorun olur mu? Cihazin yazilim sorunu var mi hic herhangi bir konuda? Veya bataryasi nasil?

byAndroid

byAndroid

Üye
Yani hepsiburadadan alsam sorun olur mu? Cihazin yazilim sorunu var mi hic herhangi bir konuda? Veya bataryasi nasil?

Sorun olmaz zaten onlarda delta garantili farketmiyor. Zaten hepsiburadanin iade şeyi var ilk cihaz geldiğinde sim kartı takmadan baya bi incele beğenmezsen geri gönderebilirsin. Sorun olarak şunlar var cihaz kitkat ile geliyor bu kötü bence stabil Marshmallow çıkmadı daha (beta olarak var), pil iyi %30-%40 parlaklıkta ekranla 6-7 saat ekran süresi alıyorum. En az 5 saat alırsın öyle söyleyim. Günü çok rahat çıkartır. Arayüz süper şöyle süper iosa çok benziyor nerdeyse birebir bir ekran görüntüsü ekleyim

byAndroid

byAndroid

Üye
Yalnız şunu da belirtmek istiyorum. Gm 5 plus almak daha mantıklı olur şuan için;tabi kronik sorunlar yoksa. Yada 200 lira daha ekleyip ithalat g4 alabilirsin.

Silinen üye 2362831

Kapalı Hesap
Silindi

Son düzenleme:
byAndroid

byAndroid

Üye
Yeri değil ama sen neden sattın?

Galaxy S4 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Garantilik bi olay oldu cihazdan soğudum. Açıkçası garanti beni keriz yerine koymaya çalıştı. Bende telefoncu da yaptırıp sattım cihazı. Kasa kalitesi çok berbat. Performans olarak güzel cihazdır ama

Silinen üye 2362831

Kapalı Hesap
Silindi

Son düzenleme:
byAndroid

byAndroid

Üye
Ekranı sarardı değil mi? Artık nasıl bir parçadan yapılıyorsa. Umarım GM 5 Plus böyle olmaz o cihazdan umutluyum.

Galaxy S4 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Yok sararmadi, ölü pixel de yoktu hiç cihazimda. Tabi bu sorunları yaşayan çoktu. Benimki çok farklı bişey Gm 5 plus ta bu sorunları kaldırmış gibiler cihaz sağlam metal kasa vs. Adamlar kendini geliştiriyorlar

Silinen üye 2362831

Kapalı Hesap
Silindi

Son düzenleme:
  • Beğen
Tepkiler: byAndroid
muhammettvurucu

muhammettvurucu

Üye
    Konu Sahibi
Yalnız şunu da belirtmek istiyorum. Gm 5 plus almak daha mantıklı olur şuan için;tabi kronik sorunlar yoksa. Yada 200 lira daha ekleyip ithalat g4 alabilirsin.

Lg almayim tesekkur ederim :) seyy mi4 snapdragon 800 demi? Ayrica hepsiburada da ithalat garanti yaziyor