Telefon Tavsiyesi 1000-2000tl Telefon Tavsiyesi

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
ByEmre221

ByEmre221

Üye
    Konu Sahibi
1000-2000tl Telefon Tavsiyesi
Tavsiyelerinizi bekliyorum tüm işletim sistemleri olur benim kriterlerim kamera hız oyun performansı , güncelleme desteği ve en az 2 sene beni götürsün ilerde çıkıcak oyunları uygulamaları vs. Desteklesin

KONU KİLİT:lamer::locked:

Son düzenleme:

muhammettvurucu

muhammettvurucu

Üye
Xperia z5 compact

byAndroid

byAndroid

Üye
S6 edge veya Plus, bir tık daha çıkarsan s7 ve note 5, xiaomi mi 5 (Hepsiburada.com ve n11 de satışa çıktı

MI 4LTE cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

ByEmre221

ByEmre221

Üye
    Konu Sahibi
S6 edge veya Plus, bir tık daha çıkarsan s7 ve note 5, xiaomi mi 5 (Hepsiburada.com ve n11 de satışa çıktı

en fazla 2000 daha üste çıkamam
ve internetten almıcam
Xperia z5 compact

aklımda da sony vardı ama emin değilim kararsızım kamerası pek hoşuma gitmemişti sonradan güncelleme gelip düzeldiyse bilmiyorum
ve ekran en az 5 inç olursa iyi olur

byAndroid

byAndroid

Üye
İnternetten almıyorsan. S6, honor 7, HTC a9,

muhammettvurucu

muhammettvurucu

Üye
en fazla 2000 daha üste çıkamam
ve internetten almıcam

aklımda da sony vardı ama emin değilim kararsızım kamerası pek hoşuma gitmemişti sonradan güncelleme gelip düzeldiyse bilmiyorum
ve ekran en az 5 inç olursa iyi olur
Z5 compact iyidir

ayaztuncay

ayaztuncay

Üye
Xiaomi mi max al kardeşim pişman olmassın :thumbup:

furyzer0

furyzer0

Üye
Ne tur oyunlar oynuyorsun? Sürekli yeni oyunlar istiyorsan wp alman hata olur ama olan oyunları iyi performanslı oynarsın dersen wp mantıklı olur kamera güncelleme malzeme kalitesi konularında bir sıkıntın olmaz. Eğer çok çeşit oyun istemiyorum ama olanları iyi oynarsın dersen lumia 640xl olabilir lumia 950 de 2000 tl nin altına düşecektir yakında ben aldığımda 2.200 du android olarak xiaomi mi5 64gb çok güzel bir seçenek 2000 tl altında snap 820 ve 4 gb ram işçiliği de kaliteli ekranı da güzel

Sent from Mtalk using Lumia950

ByEmre221

ByEmre221

Üye
    Konu Sahibi
Ne tur oyunlar oynuyorsun? Sürekli yeni oyunlar istiyorsan wp alman hata olur ama olan oyunları iyi performanslı oynarsın dersen wp mantıklı olur kamera güncelleme malzeme kalitesi konularında bir sıkıntın olmaz. Eğer çok çeşit oyun istemiyorum ama olanları iyi oynarsın dersen lumia 640xl olabilir lumia 950 de 2000 tl nin altına düşecektir yakında ben aldığımda 2.200 du android olarak xiaomi mi5 64gb çok güzel bir seçenek 2000 tl altında snap 820 ve 4 gb ram işçiliği de kaliteli ekranı da güzel

Sent from Mtalk using Lumia950

lumia 950 2000tl ye nerden bulabilirimki :( ve arkadaşlar biraz düşündümde lumia 520 2013 tılında çıkmasına rağmen ilk günki gibi donma kasma yok lumialara gözüm kayıyor onun dışında xperia Z5 olabilir samsung düşündüm iyi hoş ama bir sene sonra ne güncelleme alıyor nede kasmıyor değil samsung istemiyorum sony ve lumialara bakıyorum lg asla almam diğer markalar hakkında bilgim yok

lazye

lazye

Üye
z serisi rafa kalktı ben olsam almazdım 2 sene götürmez bence s810 ayrıca cihazda

• Beğen
Tepkiler: ByEmre221
furyzer0

furyzer0

Üye
lumia 950 2000tl ye nerden bulabilirimki :( ve arkadaşlar biraz düşündümde lumia 520 2013 tılında çıkmasına rağmen ilk günki gibi donma kasma yok lumialara gözüm kayıyor onun dışında xperia Z5 olabilir samsung düşündüm iyi hoş ama bir sene sonra ne güncelleme alıyor nede kasmıyor değil samsung istemiyorum sony ve lumialara bakıyorum lg asla almam diğer markalar hakkında bilgim yok
Şu an 2135 tl hepsiburadada farklı satıcı ama hepsiburada kendisi 2159 tl ye satıyor amerikada indirim yapıldı yakında burada da yapılır diye düşünüyorum senin ihtiyaçların doğrultusunda bu telefonun mantıklı olduğunu düşünüyorum ben mobilde windows taraftarıyım bunu inkar etmem ama kendi kullanımım dışında başka birine önerirken mümkün olduğunca taraflı düşünmeden tavsiye vermeye çalışıyorum sen eğer uzun ömürlü, kaliteli, güzel kameralı, düzenli güncelleme alan uzun zaman kullanınca fazla şişmeyen bir cihaz istiyorsan doğru seçim olur ama hep trend uygulamaları kullanmak iki de bir oyun değiştirmek ve rom gibi özelleştirmelerle uğraşmak istiyorsan doğru olmaz.

Sent from Mtalk using Lumia950[emoji769]

Son düzenleme:
  • Beğen
0MG90

0MG90

Üye
Xperia Z5 öneririm ben. İnternetten almam diyorsun ama Xiaomi Mi5'te geldi N11'e 1500 TL'ye. N11 indirimleri başladığında alınabilir aslında o cihaz.

El~PisToLeRo

El~PisToLeRo

Üye
S6 edge plus alırım ben olsam ya da mi 5 de iyi bir tercih aslında.

Z5 2.000 liranın baya bi altındaysa neden olmasın fiyatına göre iyi derim.

lazye

lazye

Üye
z5 sd810 yani bnce çöp olur paran sd810 çok sıkıntılı bir işlemci

• Beğen
ByEmre221

ByEmre221

Üye
    Konu Sahibi
hayır z5 geçen sen çıktı bu sene çıkan xperia x performance snapdragon 820 ye sahip onun da fiyatı 3000 civarı zaten

Sent from mTalk
karıştırmışım doğru 810 çok ısınıyordur :D

samsung düşünmüyorum mi5 de hangi mağzada var bulamadım

samsung düşünmüyorum mi5 de hangi mağzada var bulamadım

furyzer0

furyzer0

Üye
810 lu sadece lumia 950xl alınır o da sıvı soğutmalı ondan dolayı ona rağmen yine bir miktar ısınıyor xiaomi mi5 yer olarak nereden alınır bilmiyorum ama hepsiburada da ve miuitürkiye sitesinde bulabilirsin bu site fan sitesidir ama xiaomi tarafından resmi fan sitesi ilan edilmiştir yani bir tereddütün olmasın

byAndroid

byAndroid

Üye
İPhone se mantıklı. Snapdragon 810 lu Z5 e para verme derim. Htc a9 da yine 2 yıl götürür

• Beğen
Tepkiler: furyzer0
0MG90

0MG90

Üye
z5 sd810 yani bnce çöp olur paran sd810 çok sıkıntılı bir işlemci
Xperia Z serisinde Z3'ten beri özel bakır boru soğutması var. Sorun olmaz. Elbet ısınır cihaz ama çok aşırı derecede rahatsız etmez.

Konu sahibi bence N11'in indirimlerini bekle Mi5'i al eğer mağazalara gelmezse -ki büyük ihtimalle gelmez-.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt