1. Nesil Telefonlar İçin Fp2 İle İlgili Gelişmeler .

 • 14 Ekim 2012
 • 2946 Okunma
 • 23 Cevap

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
 1. Arkadaşlar fp2 güncellemesini nokia c6_01 e düşünüyormu yoksa sadece n8 icin mı cıkaracak ? Veya c6-01 e ve 1. Nesil telefonlara ne zaman cıkar bilgisi olan bu konuya yazabilir mi ?
   


  Yazan: can28282828
 2. Benim tahminin sadece küçük patchler gelebilir bekleyip görcez.Bu arada lütfen konu açmadan üst konulara göz atınız.iyi forumlar
   
 3. lite gelir
   
 4. gelirse tınne gelmese tınne cfw keyfine bak
   
 5. 1. Nesiller için sadece uygulama güncellemesimi gelicek yoksa 2. Nesil telefonlara gelen FP2 güncellemesi gelirmi bilgisi olan paylasabilir mi ?
   
 6. Fp2 lite versiyon gelicek. Gelirse de herkese gelir, tek bir telefona değil.
   
 7. fp2 klavyesi lazım bana sis şeklinde olan
   
 8. fp 2 e benzeyen var swyp e diye miydi neydi forumda bulabilirsin

  - - - Eklendi - - -

  yazı ekran bölümünde
   
 9. onu biliyorum da bana fp2 lazım swype ben kullanamıyorum
   
 10. fp2 kılavyesi çalışmyo 1. Nesillerde şuan için
   
 11. qt ile yazılmıştı sanırım belki tekrar yazılır.
   
 12. 2.Nesil kullanıyorum sizin için insallah cıkar dıyorum dostlarım..Hayırlısı olsun sımdıden..
   
 13. Nokia foruma açtığımız konu neticesinde şu an için hiçbir cihaza güncelleme düşünülmediğini eğer ilerde sorunlar baş gösterirse düzeltme amaçlı güncelleme geleceği söylendi. Çok da beklemeyin ne yazık ki.
   
 14. Evet arkadaşlar nokia battı ve gitti bundan sonra belini zor doğrultur.bizler ise artık birileri simbianı alırmı hiç sanmam diğer işletim sistemleri varken kimse simbiana yatırım yapmaz,bundan sonra tek bekliyeceğimiz botloader kilidi kırılırsa geliştiricilerin farklı şeyler araması.arkadaşlar soruyor 1.nesile gelecekmi diye ümidinizi kırmak istemem ama 2.nesiller bile gitti.
   
 15. kardeşim sen teknolojiyi biraz geriden izliyorsun herhalde çünkü kimsenin battığı yokki
   
 16. abi hala nokia battı diyen insanlar var ya yazık ya. at gözlüğü ve düşmanlık bir arada yemin ediyorum.
   
 17. düşman olmamak için bir sebep söylermisin
  sen git ben şü sisteme 2016 ya kadar destek verecem de sonra vaadettigin güncellemeleri saçma sapan şekilde ver (fp2) .sonrada o son meşhur güncellemeyle telefondaki mevcut özellikleri kıs
  ve bizden lumia almamızı bekle nokia ,lumiayı anca androide uyum saglayamamış kişiler alır ve 6ay sonra donanım yetmiyo diye gezmeye başlayacaklar(şimdiden cihazın içinden ses geliyo yok kamera gündüz düzgün çekemiyo diyenler var) siz cidden inanıyormusunuz nokianın iphone kalitesinde telefon yapıp onu böyle ucuza satacagını var bi bit yenigi microsoft destegi diyen arkadaşlar burada donanımdan bahsediyorum
   
  ASC33 bunu beğendi.
 18. lumiadan ses gelmesininn nedeni nedir? batarya mı?
   
 19. Birileri Symbian'ı alsa,ona Nokia'nın vermediği emeği verse belki kurtuluruz :D düşüncesi bile güzel ama Nokia'nın satması çok zor.Güncelleme konusunda bize refreshden sonra en azından bir hata düzeltme güncellemesi borçlular.
   
 20. Hayır.geriden izlemiyorum mesela senin aldığın lumia 920 gibi güzel bir telefon yapıp piyasaya tutunmak istiyor fakat ondan bile bazı özellikleri kısarak yine müşterilerini keriz yerine koyuyor nokia.mesela lumia 920 gibi bi telefon yap wp8 koy verim almak için bataryayı su gibi içir,üstelik kısa zamanda ömrü bitecek bataryayı bile değiştiremesin kullanıcılar..buda umurumda değilde benim kızgınlığım bu kadar simbianlı cihaz var ve buna olan desteğini çekmesi

  - - - Eklendi - - -

  fanatikliği bırak gerçekçi ol ve at gözlüğünü sen çıkar.bidaha adam akıllı güncelleme alacağınımı zanndeiyorsun,son güncelleme ile özelliklerini biraz daha kısıp seni yeni telefonlarını almaya zorlıyan nokianın neyini savunacaksın 96'dan beri nokia kullanıyorum simbian gibi güzel bir işletim sistemi varken androidi bırak iphone bile almadım ben şimdi ne olacak yeni aldığımız 701 ve 808'i ne yapacaz.ucuza 400 500 tl'ye satıp lumia'mı alacaz..gelde kızma:off:
   
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
18/12/2018 - 17:00