1,5 gb|10gb|cpanel|ftp|mysql... + .tk domain(Resimli anlatım)


outofdark

outofdark

Üye
    Konu Sahibi
Evet arkadaşlar dün iki tane yazı yazdım.Bunlardan birisi Hosting diğeri de domain almakla ilgili.Ve ikisinin toplamında gerçekten kaliteli bir site oluşuyor.
Ilk olarak
gidip hesap açıyoruz oradan hesap detaylarını not alıyoruz.Daha sonra dot.tk'dan hesap açıp domain'i girip detayları oraya yerleştiriyoruz.Daha sonra tekrar cpanel e gelip alan adını kaydediyoruz.

Kaynak,yazının detaylı orijinali ve resimli anlatım için
 
MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt