Silinen Dosyaları Geri Getirme Kurtarmak

Sponsorlu Bağlantılar

Gofrettin115

Gofrettin115

Üye
    Konu Sahibi
Silinen Dosyaları Geri Getirme Kurtarmak
Medyaları görüntülemek için kayıt olmalısınız
biçimlendirilmiş olsada usb hddniz flashınız micro sd kartınız diskiniz önemli değil kurtarın

• Beğen
Tepkiler: kartal3x ve BLasTeaR

Eren Değerli

Eren Değerli

Moderator
video yu kendin çekmisin galiba güzel anlatmışsın

• Beğen
Tepkiler: Gofrettin115

seyyid70

Üye
Tabiki silinen yada biçimlendirilen flash bellege o andan sonra dosya atarsak kurtarma ihtimalini o oranda azaltiriz

• Beğen
Eren Değerli

Eren Değerli

Moderator
Tabiki silinen yada biçimlendirilen flash bellege o andan sonra dosya atarsak kurtarma ihtimalini o oranda azaltiriz
biçimlendirdikten sonra atınca neden azalsınki biçimlendirme içindeki dosyaların hepsini silmek demek?

Gofrettin115

Gofrettin115

Üye
    Konu Sahibi
biçimlendirdikten sonra atınca neden azalsınki biçimlendirme içindeki dosyaların hepsini silmek demek?
biçimlendirdikten sonrada o silinen dosyaları kendi hafızasında tutuyor cache de
ama normal biçimlendirme yaparsan kurtaramazsın
video kendi çekimim evet beğendiyseniz sevindim

seyyid70

Üye

kardesim sana soyle ornek veriyim sen isten ayrildin arkadasinla 2 kisi ayrildiniz. Ardindan isyeri 1 personel aldi sonra arkadasin ve sen pisman oldunuz ve geri girmek istediniz nolcak sadece biriniz girebilceksiniz. İste pc de de mantik bu dosya bicimlendirildi ama hdd yada usb nin belli bi kismi yeniden doldu o yuzden dedim bir miktarini kurtarma sansin azalir diye

• Beğen
Eren Değerli

Eren Değerli

Moderator
kardesim sana soyle ornek veriyim sen isten ayrildin arkadasinla 2 kisi ayrildiniz. Ardindan isyeri 1 personel aldi sonra arkadasin ve sen pisman oldunuz ve geri girmek istediniz nolcak sadece biriniz girebilceksiniz. İste pc de de mantik bu dosya bicimlendirildi ama hdd yada usb nin belli bi kismi yeniden doldu o yuzden dedim bir miktarini kurtarma sansin azalir diye
anladım

• Beğen

Üst Alt