Bu kız kendini yiyor!

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Fatih[Sag0]HiphoP

Fatih[Sag0]HiphoP

Üye
    Konu Sahibi
Bu kız kendini yiyor!

Henüz minik bir kızken dilinin yarısını yedi.

Açlık duygusu olmadığı için yemek yemeyi unutuyor.Almanya’da yaşayan 14 yaşındaki Hannah’ın dramı insanın tüylerini diken diken ediyor.Acı duyma hissi bulunmayan zavallı kız, henüz minik bir kız iken dilini emerek yarısını yedi.Defalarca kemikleri kırılan Hannah’ı kendisine karşı korumaya çalışan annesi bazen ne yapacağını bilemiyor.Genç kızlık çağında olan Hannah ’nın açlık duygusu da bulunmadığı için yemeyi unutuyor.Dışardan birilerinin kendisini yeme konusunda uyarması gerekiyor.Nadir görülen bir hastalığa yakalanan Hannah parmaklarını yediği için dişleri doktor tarafından söküldü.Hannah’nın yakalandığı hastalık dünyada sadece yüz kişide bulunuyor. Bu durum hastalığın tedavi edilmesini daha da zorlaştırıyor.Bu vaka tıp dilinde Neuropathy tipi IV hastalığı olarak biliniyor.

Mustafa Furkan

Mustafa Furkan

Üye
1 Ay Önce Verilmişti :)

Salihyet

Salihyet

Üye
olur böyle şeyler, ama görünce yine bi tuhaf oldum :ss

Praetor

Praetor

Emekli Yönetici
Konu ustası kardeşim ya! Haberi vermekle kalmıyor ne zaman verildiğini de buluyor! Alkış istiyorum!.. :alkis

Mustafa Furkan

Mustafa Furkan

Üye
Mustafa Furkan

Mustafa Furkan

Üye
Praetor

Praetor

Emekli Yönetici
Hayır yani ev arkadaşın falan varsa... Şey... Severim seni çünkü de bu halinle seviyorum!.. :D Zaman kötü, biliyorsun :D Neyse konuyu saptırmayalım, zaten devam edersek kötü yerlere gidecek :kop::kop::kop:

Mustafa Furkan

Mustafa Furkan

Üye
Hayır yani ev arkadaşın falan varsa... Şey... Severim seni çünkü de bu halinle seviyorum!.. :D Zaman kötü, biliyorsun :D Neyse konuyu saptırmayalım, zaten devam edersek kötü yerlere gidecek :kop::kop::kop:

Bu Halinle Derken Afbuyur Anlamadım.. Ne Demek İstiyon Sen :D
Ev Arkadaşım Yok Allah'a Şükür.. Hele Sen Hiç Olma.. Hukukî Yollardan da Başedemem Seninle..

Praetor

Praetor

Emekli Yönetici
:D Düşünsene bir de evde tek bilgisayar olduğunu?! Konu dışına konu olurduk vallahi :kop::kop::kop:
Ev arkadaşları birbirini kesti! :kop::kop::kop:

Mustafa Furkan

Mustafa Furkan

Üye
:D Düşünsene bir de evde tek bilgisayar olduğunu?! Konu dışına konu olurduk vallahi :kop::kop::kop:
Ev arkadaşları birbirini kesti! :kop::kop::kop:

Yok Öyle Değil Konu Şöyle

"Ev Arkadaşlarının Tuhaf Ölümleri"

M.F. (21) Ev Arkadaşı A.E.(22)'yi Kesmeye Çalışırken Yanlışlıkla Kolunu Kesince Kan Kaybından Öldü..
Olaya Bizzat Şahit Olan A.E. Gülme Krizine Girince Çatlayıp Hayatını Kaybetti..
İki Arkadaşın Cenazeleri Dün Karacaahmet Mezarlığına Yanyana Defnedildi.. :D

Praetor

Praetor

Emekli Yönetici

M.F. (21) Ev Arkadaşı A.E.(22)'yi Kesmeye Çalışırken Yanlışlıkla Kolunu Kesince Kan Kaybından Öldü..

:D :D :D Harikasın kardeşim sen ya! :D

Fatih[Sag0]HiphoP

Fatih[Sag0]HiphoP

Üye
    Konu Sahibi

ilai msinal az daha bende gülme krizine giriyodum:kop::kop:

Mustafa Furkan

Mustafa Furkan

Üye
:D :D :D Harikasın kardeşim sen ya! :D

Senden İyi Olmiyim Öyleyimdir.. Huyum Kurusun İşte.. Çok da Alçak Gönüllüyümdür.. Yakışıklı, Efendi, Tuttuğunu Koparan ve Asla Kendini Övmeyi Sevmeyen Biri :ehe

Fatih[Sag0]HiphoP

Fatih[Sag0]HiphoP

Üye
    Konu Sahibi
Senden İyi Olmiyim Öyleyimdir.. Huyum Kurusun İşte.. Çok da Alçak Gönüllüyümdür.. Yakışıklı, Efendi, Tuttuğunu Koparan ve Asla Kendini Övmeyi Sevmeyen Biri :ehe
sen böyle bir fıkra ayarla bizle ne dersin:sn:

Mustafa Furkan

Mustafa Furkan

Üye
Yok Artık :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...