nokia telefon almak istiyorum sizden de yardım istiyorum

Sponsorlu Bağlantılar

duehteo_29

Üye
    Konu Sahibi
nokia telefon almak istiyorum sizden de yardım istiyorum
merhaba arkadaşlar yeni bi tlf almak istiyorum fiyatı hiç sorun değil sizden ricam beni biraz bilgilendirmeniz hangi telefonu almamı öneriyorsunuz ben nokia dışından telefon kullanmak istemiyorum nokia tlefonlar hakkında biraz bilgi verebilirmisiniz yardımlarınızı bekliyorum

C01aY

C01aY

Üye
Fiyat sorun değilse Nokia N82 al derim

Bütün özellikler var.Çok pahalı geldiyse 5700 al derim.

duehteo_29

Üye
    Konu Sahibi
Fiyat sorun değilse Nokia N82 al derim

Bütün özellikler var.Çok pahalı geldiyse 5700 al derim.
arkadaşım fiyatı sorun değilde ben n95 düşünüyorum ama düz mü alsam yoksa n95 8gb mı alsam ikisi arasında nasıl bi fark varrr

TranceBabe35

TranceBabe35

Üye
kardeşim n95 8gb al şiddetle tawsiye ediyorumm süper ötesi bi cihazz pişman olmazsın emin ol istersen kaskoda yaptırırsınn.ben kullanıyorumm cok geçerli bi cihaz diger modellere bakma bile soru sorabilirsinn yardımcı olduysam ne mutlu bana:oke:

karkarkara

Üye
iyi kullanışlı özellikli bişey istiyosan n73 me al derim wlan yok ama herşey tamam

C01aY

C01aY

Üye
N78 al.N95e kaçma derim aynı özellikler bundada var.N95 bana kalın geldi

duehteo_29

Üye
    Konu Sahibi
kardeşim n95 8gb al şiddetle tawsiye ediyorumm süper ötesi bi cihazz pişman olmazsın emin ol istersen kaskoda yaptırırsınn.ben kullanıyorumm cok geçerli bi cihaz diger modellere bakma bile soru sorabilirsinn yardımcı olduysam ne mutlu bana:oke:

kardeş bilgilendirdiğin için çok sağol ben telefonu yurtdısından daha doğrusu tayland tan getirteceğim oralarda fiyatlar nasıldır bilgin varmı bi sorun çıkarmı

grafikseli 84

grafikseli 84

Üye
bencede

Mr.Trojan

Mr.Trojan

Üye
Ben N95 al derim kardeşim...Çok güzel bir telefon içinde ne ararsan war...

schumici

schumici

Üye
kardeş bilgilendirdiğin için çok sağol ben telefonu yurtdısından daha doğrusu tayland tan getirteceğim oralarda fiyatlar nasıldır bilgin varmı bi sorun çıkarmı

valla oradaki piyasayı hiç bilmiyorum. ama buraya kaçak getirticeksen dil desteğinde sorun yaşayabilirsin bence n96 veya n95 8gb derim ben sana:oke:

duehteo_29

Üye
    Konu Sahibi
valla oradaki piyasayı hiç bilmiyorum. ama buraya kaçak getirticeksen dil desteğinde sorun yaşayabilirsin bence n96 veya n95 8gb derim ben sana:oke:

kaçak değil kardeş pasaportla getirtecem versiyon yükselterek dil sorunu kalmaz bence

schumici

schumici

Üye
kaçak değil kardeş pasaportla getirtecem versiyon yükselterek dil sorunu kalmaz bence

o zaman dediğin gibi yapabilirsin birader versiyon yükseltimi ile halledersin olayı. kararını verebildin mi model olarak?

duehteo_29

Üye
    Konu Sahibi
o zaman dediğin gibi yapabilirsin birader versiyon yükseltimi ile halledersin olayı. kararını verebildin mi model olarak?

evet verdim n95 8gb veya n95 düz iksinden biri olcak ama hangisi orda takılıp kaldım:hmmm

Nisroc

Nisroc

Üye
İki modelin arasındaki en büyük fark belki de hafızaları. N95 8GB adından da anlaşılacağı gibi yüksek hafızaya sahip. Ayrıca ekranlar arasında da fark var: yeni model 0.2''(2.8 inç.) daha büyük ekrana sahip. RAM'in 2 kat daha fazla olması ise yeni modelin bir diğer üstünlüğü. N95 8GB'ın bir diğer göze çarpan özelliği ise bataryasının 1200Mah olması. Dizayn olarak çok fazla fark göremediğimiz iki modelin en kalını N95 8GB.

N95 8 gb dezavantajları:

- Kamera lens koruyucusu yok
- FM radyoda RDS desteği yok
- Normalin altında GPS performansı
- Ofis dökümanları düzenlenemiyor
- Kart girişi yok teknomag.com
- USB üzerinden şarj özelliği yok

Karar Senin :oke:

duehteo_29

Üye
    Konu Sahibi
İki modelin arasındaki en büyük fark belki de hafızaları. N95 8GB adından da anlaşılacağı gibi yüksek hafızaya sahip. Ayrıca ekranlar arasında da fark var: yeni model 0.2''(2.8 inç.) daha büyük ekrana sahip. RAM'in 2 kat daha fazla olması ise yeni modelin bir diğer üstünlüğü. N95 8GB'ın bir diğer göze çarpan özelliği ise bataryasının 1200Mah olması. Dizayn olarak çok fazla fark göremediğimiz iki modelin en kalını N95 8GB.

N95 8 gb dezavantajları:

- Kamera lens koruyucusu yok
- FM radyoda RDS desteği yok
- Normalin altında GPS performansı
- Ofis dökümanları düzenlenemiyor
- Kart girişi yok teknomag.com
- USB üzerinden şarj özelliği yok

Karar Senin :oke:

kardeş verdiğin bilgiler için çok teşekkür ederim ama sen olsan hangisini tercih ederdin

Nisroc

Nisroc

Üye
Çok zor Sordun şimdi:) 8 qb aLırdım heralde en azından hafıza kartı yok bozuldu yok virüs qirdi derdi olmas

safakk

safakk

Üye
merhaba arkadaşlar yeni bi tlf almak istiyorum fiyatı hiç sorun değil sizden ricam beni biraz bilgilendirmeniz hangi telefonu almamı öneriyorsunuz ben nokia dışından telefon kullanmak istemiyorum nokia tlefonlar hakkında biraz bilgi verebilirmisiniz yardımlarınızı bekliyorum
yanlız tam olarak ne istediğinizi belirtmemişsiniz yani müzik telefonu mu fotograf mı yoksa karizma mı yada hepsi mi hepsi derseniz n95 n82 n81 n73 gibi modellere bakmanızı müzik için 5610 5310 gibi modellere wireless için e65 gibi bir katagorize etme şansımız var bunların fiyatları konusunda internetten incelemeniz sonucunda size uygun olanı bulursunuz koloay gelsin...:oke:

schumici

schumici

Üye
kardeş verdiğin bilgiler için çok teşekkür ederim ama sen olsan hangisini tercih ederdin

valla bu hakkatten de zor bi soru ama benim tercih edeceğim şey şu ikisinden biri olurdu;

eğer 5mp lik kameramın lensi aman çizilmesin olayı baskın olsaydı n95 alırdım. aman ben istediğimi yüklim sınırsız derecede hafızam olsun olayı baskın olsaydı n95 8gb alırdım. işte ben hep bu ikisi arasında kaldım senin seçimin ne olurdu?:)

duehteo_29

Üye
    Konu Sahibi
valla bu hakkatten de zor bi soru ama benim tercih edeceğim şey şu ikisinden biri olurdu;

eğer 5mp lik kameramın lensi aman çizilmesin olayı baskın olsaydı n95 alırdım. aman ben istediğimi yüklim sınırsız derecede hafızam olsun olayı baskın olsaydı n95 8gb alırdım. işte ben hep bu ikisi arasında kaldım senin seçimin ne olurdu?:)

valla kardeş kameranın çizilmemesi için telefon kılıfları var deri olan ben genelde onlardan kullanıyorum ayrıca 8gb da çok önemli değil bana 2 gb da yeter n95 8gb neden fazla para vereyim ki eğer bundan başka özelliği yoksa düz n95 inde bildiğim kadarıyla siyah rengi yok gri renkler zamanla atıyor ben bizzat kendim yaşadım bu olayı düz n95 siyah varsa alırım

schumici

schumici

Üye
valla kardeş kameranın çizilmemesi için telefon kılıfları var deri olan ben genelde onlardan kullanıyorum ayrıca 8gb da çok önemli değil bana 2 gb da yeter n95 8gb neden fazla para vereyim ki eğer bundan başka özelliği yoksa düz n95 inde bildiğim kadarıyla siyah rengi yok gri renkler zamanla atıyor ben bizzat kendim yaşadım bu olayı düz n95 siyah varsa alırım

dostum n95 düzün siyahı yok. ama dediğin gibiyse bencede n95 8gb alma. hem hafıza kartı bezen çok işe yarıyo. örneğin bluetooth u olmayan bi bilgisayarda kolaylıkla hafıza kartı sayesinde veri transferi yapabiliyosun. n95 te lens kapağıda var ne güzel. o zaman bence en mantıklısı n95 oluyo o zaman senin için:oke: