Fenerbahçe 16.sıraya çıktı!

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
YsF_90

YsF_90

Üye
    Konu Sahibi
Fenerbahçe 16.sıraya çıktı!
F.BAHÇE, IFFHS'nin dünyanın en iyi takımları ağustos sıralamasında 5 basamak birden yükselerek 16. oldu. Temmuzda 21. sırada yer alan sarı-lacivertliler, hazırlık maçları ve MTK ile oynadığı karşılaşmanın ardından 210.5 puanla ilk 20 sırada yer aldı. İlk sıra ise Manchester United'ın.

schumici

schumici

Üye
helal be fenerime kim tutar seni. haberin için çok çok sağolasın kardeşim:oke:

Dwyane_Wade

Üye
bu sıralamada yakında 1. olursak kimse şaşırmasın...

YsF_90

YsF_90

Üye
    Konu Sahibi
eyvallah kardeşim benim bu ay bakmayı unutmuştum sayende haberim oldu sağolasın kardeşim:oke:
rica ederim kardeşim, hatırlatmışsam ne mutlu bana. ben teşekkür ederim.
bu sıralamada yakında 1. olursak kimse şaşırmasın...
artık 1. olursak zaten kimsenin şaşıracağını zannetmiyorum. fenerbahçemizin büyüklüğü, oyunu kısacası herşeyi ortada. sadece Türkiye değil bütün dünya gördü bunu. ve artık kimsenin şaşıracağını sanmıyorum ve bu 1. lğin yakın bir tarihte olacağını düşünüyorum. yorumun için teşekkür ederim kardeşim.

schumici

schumici

Üye
rica ederim kardeşim, hatırlatmışsam ne mutlu bana. ben teşekkür ederim.

artık 1. olursak zaten kimsenin şaşıracağını zannetmiyorum. fenerbahçemizin büyüklüğü, oyunu kısacası herşeyi ortada. sadece Türkiye değil bütün dünya gördü bunu. ve artık kimsenin şaşıracağını sanmıyorum ve bu 1. lğin yakın bir tarihte olacağını düşünüyorum. yorumun için teşekkür ederim kardeşim.

aynen kardeşim benim emin ol 1.lik çok yakında:oke:

dreamnoble

dreamnoble

Üye
Kısa bir süre sonra ilk beş garanti..Onu takip eden zaman diliminde ise birincilik kaçınılmaz :)

Ozan

Ozan

Admin
Tebrik ederim, yükselişini daha da sürdüreceğe benziyor. :box

Calaissien

Üye
çok normal birşey yani

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...