Yeni Bir Telefon Almak İstiyorum Yardımcı Olurmusunuz?

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
zahid12

zahid12

Üye
    Konu Sahibi
Yeni Bir Telefon Almak İstiyorum Yardımcı Olurmusunuz?
Beyler benim 300-400 ytl arası param var.Bu paraya bir telefon almak istiyorum.Genelde Tüm özellikleri olan tabi böyle birşey olmaz 1 özellik mutlaka eksik olcak ama güzel sizin bu fiyata beğendiniz telefonlar varsa resimleri ve özellikleri ile koyarsanız sevinirim.Teşekkürler

latif005

latif005

Üye
kardeş reklam yapmak gibi olmasın ama nasıl bir telefon istediğini bilmiyorum onun için bu adres ten bakabilirsin

safakk

safakk

Üye
Beyler benim 300-400 ytl arası param var.Bu paraya bir telefon almak istiyorum.Genelde Tüm özellikleri olan tabi böyle birşey olmaz 1 özellik mutlaka eksik olcak ama güzel sizin bu fiyata beğendiniz telefonlar varsa resimleri ve özellikleri ile koyarsanız sevinirim.Teşekkürler
300 400:hmmm 5310 uygun gibi eğer müzik dinlemeye ve doygun basslara düşkünsen seni tatmin eder :oke:

dr.bahaeddin

dr.bahaeddin

Üye
elinde N95 var kardeş bu ne için:) tabi özel değilse:coold:

zahid12

zahid12

Üye
    Konu Sahibi
n95 vardı sattım şimdide değiştiremiyorum

schumici

schumici

Üye
nokia 6300i yi kesinlikle tavsiye ederim:oke:

murat_sago

murat_sago

Üye
N99i öneririm babamda var hala daha süper sesi var 200 ytlye almış babamyada N100i alabilirsin 310 ytl civarında ben babamdan istiyorum N99i yi ama vermiyo ben tam bi müzik hastasıyımda :D:ehe

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt