Hz.Muhammed'e yapılan iğrençlik sonucu budur

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
onursss

onursss

Üye
    Konu Sahibi
Hz.Muhammed'e yapılan iğrençlik sonucu budur
peygamber efendimiz hz Muhammed'i hayvan ve daha bir çok varlıga benzetmesi ile tanınan
danimarkalı karikatüris R.C evinde cıkan yangın sonucu feci şekilde yanarak can vermiştir.
Danimarka hükümeti ve basını bu olayı duyurmamak için elinden geleni yapsada bunu biz dünyaya duyuralım.Hala gizleniyor haberiniz olsun
NOT:bunu cok önemli yerlerden ve telefonuma gelen mesajdan duydum gerçek değilse kusura bakmayın ama %85 gercek:(

grafikseli 84

grafikseli 84

Üye
allah verir böyle işte belasını..

CEREN

CEREN

Üye
umarım gercektir Allahın belası zaten burda yanması bile diğer tarafta sonsuza kadar yanacaktır..

mservank

mservank

Üye
umarım gercektir Allahın belası zaten burda yanması bile diğer tarafta sonsuza kadar yanacaktır..
yok gerçek değilmiş snaırım bu ama tabiki cezasını çekecektir

karides

Üye
Nerede olduğunu kimsenin bilmediği gibi; gerçek ismi hakkında bile kimsenin bilgisinin olmadığı bir adamın (ki bence bir adam bile değil; bir ekip tarafındanr çiziliyor o çizgiler) öldüğü haberi asparagastır büyük bir ihtimalle.

Not (Onur arkadaşıma ithafen) : imzanla, avatarınla hoş geldin arkadaşım. Ancak senin gibi kalbur üsütündekiler biraz daha dikkatli olmalı, konuyu açarken.

DiaBLoS

DiaBLoS

Moderator
peygamber efendimiz hz Muhammed'i hayvan ve daha bir çok varlıga benzetmesi ile tanınan
danimarkalı karikatüris R.C evinde cıkan yangın sonucu feci şekilde yanarak can vermiştir.
Danimarka hükümeti ve basını bu olayı duyurmamak için elinden geleni yapsada bunu biz dünyaya duyuralım.Hala gizleniyor haberiniz olsun
NOT:bunu cok önemli yerlerden ve telefonuma gelen mesajdan duydum gerçek değilse kusura bakmayın ama %85 gercek:(

Gebersin..Cesetinide sağa sola atsınlar hayvanlara versinler..Zor yerler ama neyse.:@

ATAMTÜRK

Üye
pislik adam.

Mustafa Furkan

Mustafa Furkan

Üye

DeLinin Biri Kuyuya Taş Atıyor Bin Kişi Çıkaramıyor (40 DeğiL Bin Hatta Yüzbin)

Adamın Biri Bir Mesaj Yazıyor Acaba Ne Yazsam Diyor.. MeseLa ŞöyLe Birşey "Sayın Abonemiz Bu Bir Yaz Kampanyasıdır. Bu Mesajı 20 Kişiye Gönderin.. KarşıLığında Bizden 250 Kontör Kazanın..
İmza:Operatör

Tabi Bu Mesajı Alan MaLum ŞahısLar (Lafım MecListen Dışarı) Hemen ArkadaşLarına Mesaj AtıyorLar.. Kontör SevdasıyLa.. Aynı Mesajı aLan ArkadaşLar Bir BaşkaLarına Gönderecek Veeee Büyük Bir Yalan OrtaLıkta DoLaşacak.. Sonuç mu?? Kontör BekLeyip HayaL KırıkLığı Yaşayan Hatta Operatörü Arayıp Kontör Hakkını BiLe İsteyen YüzbinLer..

Konuyu Açan Arkadaşım.. DuyarLıLığın İçin Teşekkür Ederim.. Lâkin Aynı Mesaj Bana Tam 2 YıL Önce GeLdi.. Önce İnandım.. (İyi Gebersin Şerefsiz Dedim..) Ama 2 YıL Boyunca O Şerefsizi HaberLerde, İnternette Çok Gördüm.. Demek ki öLmemiş Biri YaLan SöyLemiş Dedim Kendi Kendime.. Gerçi BeLirtmişsin Notunda Gerçek oLmayabiLir Diye.. BiLginize..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...